Trwa ładowanie...
dk1k3at
#dzieńdobryWP: Julia Kamińska i Filip Bobek o pragnieniu miłości. Słynny duet znów razem! WIDEO

#dzieńdobryWP: Julia Kamińska i Filip Bobek o pragnieniu miłości. Słynny duet znów razem! WIDEO

- Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust - to zdania przewodnie spektaklu Teatru My zatytułowanego "Selfie". Prapremiera przedstawienia już 23 marca 2017 w Teatrze WARSawy o godzinie 19. W rolach głównych m.in. Julia Kamińska i Filip Bobek, którzy gościli w studiu Telewizji WP. Obejrzyjcie wideo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dk1k3at

W erze mediów społecznościowych można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle tak samo trudno. - Dużo trudniej nawiązać głęboką, prawdziwą relację. O tym jest nasz spektakl - przyznała Kamińska. - Każdy z bohaterów sztuki pragnie miłości, chociaż udaje, że nie.

"Selfie" reżyseruje Maria Seweryn. W obsadzie znaleźli się ponadto Dorota Pomykała, Mirosław Baka oraz Robert Gonera. W czerwcu spektakl będzie można obejrzeć w Londynie.

dk1k3at

Telewizję WP można oglądać w sieciach telewizji naziemnej i kablowych! UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. INEA: kanał 28. NETIA: kanał 29.

   Materiały prasowe
   WP.PL
dk1k3at

Podziel się opinią

Share

dk1k3at

dk1k3at