Trwa ładowanie...

#dzieńdobryWP: Michał Figurski o powrocie do zdrowia. "Nie lubię litości mi okazywanej"

Twój bliski choruje? Tego nie mów nigdy! Co chory chce usłyszeć: „będzie dobrze” czy „rozumiem, że teraz jest Ci bardzo ciężko”? Kiedy dzwonić? Kiedy odwiedzać? Dać choremu czas na bycie samemu, czy od początku towarzyszyć i pocieszać? Obejrzyjcie wideo!

d3rwd7c
d3rwd7c

O tym, co wzmacnia, gdy się cierpi w studiu Telewizji WP rozmawiali Michał Figurski, biznesmen Piotr Pogon, który napisał książkę „Umarłem cztery razy”. Mimo że mężczyzna żyje z jednym płucem, jest triathlonistą. O wsparciu dla chorych opowiedziała także psycholog, Magdalena Chorzewska.

- Mam szczęście, że mam bliskich, na których mogę liczyć. Jesteśmy od zawsze bardzo ze sobą. Nie miałem nigdy żadnych wątpliwości, to daje ogromną siłę. Najistotniejsze jest duchowe wsparcie - przyznał w rozmowie Figurski. - Nie lubię litości mi okazywanej. Samodzielność jest kluczem do mojego wyzdrowienia. Daje to ogromną satysfakcję. Żyję nadzieją, że będzie dobrze - podsumował.

Telewizję WP można oglądać w sieciach telewizji naziemnej i kablowych! UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. INEA: kanał 28. NETIA: kanał 29.

WP.PL
Źródło: WP.PL
d3rwd7c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rwd7c