Trwa ładowanie...
dd46z5l
#dzieńdobryWP: Smolik i Kev Fox zagrali wyjątkową sesję
Telewizja WP
Muzyka

#dzieńdobryWP: Smolik i Kev Fox zagrali wyjątkową sesję

Jako pierwsi wykonawcy z Polski zagrali live sesję w wyjątkowej przestrzeni, jaką jest YouTube Space w Berlinie. Smolik i Kev Fox opowiadali o nowym projekcie i wrażeniach z koncertu, który został zarejestrowany w technologii 360. O kulisach niezwykłego przedsięwzięcia mówił również Grzegorz Betlej dziennikarz Telewizji WP i Open FM, który był z artystami podczas nagrania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dd46z5l

Berlińskie studio to jedno z 9 miejsc na całym świecie stworzonych przez YouTube. Artyści premierowo wykonali tam swoją nową piosenkę “Queen Of Hearts” zapowiadającą ich drugi album oraz dwa utwory z pierwszej płyty, która właśnie pokryła się platyną.

- Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w takim stosunkowo pionierskim wydarzeniu, jak na Polskę przynajmniej - mówi Andrzej Smolik, kompozytor i producent muzyczny. - Dobrze się nam gra ze sobą. Wydaje mi się, że nie powiedziliśmy jeszcze wszystkiego. Tak naprawdę rozumiemy się ludzko i muzycznie To nie jest prostą rzeczą, by przeżeglować razem dwa lub trzy lata.

Telewizję WP można oglądać w sieciach telewizji naziemnej i kablowych! UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. INEA: kanał 28. NETIA: kanał 29.

dd46z5l

Podziel się opinią

Share

dd46z5l

dd46z5l