Dziewczyna Karolaka wystąpiła w odważnej sesji. Pozuje w samej bieliźnie
GALERIA
Niedawno Tomasz Karolak dał do zrozumienia, że spotyka się z pewną piękną kobietą. Razem pojawili się na premierze filmu "7 uczuć" i zrobili furorę. Wybranką aktora została Magdalena Malicka, doskonale znana fanom reggae i muzyki alternatywnej jako Dziun.
Ostatnio ukochana Karolaka pochwaliła się w mediach społecznościowych odważną sesją.
Zobaczcie efekty!
Seksowne zdjęcia
Czarno-białe zdjęcia pojawiły się na Instagramie Malickiej. Wybranka Karolaka pozuje w samej bieliźnie, dzięki czemu wszyscy mogą zobaczyć, jak wytrenowane ma ciało. Poza tym dziewczyna jest też fanką tatuaży.
Zawód modelka
Malicka zawodowo interesuje się nie tylko muzyką, ale także modelingiem. Z opisu na jej profilu na Instagramie możemy wyczytać, że wcześniej zajmowała się modelingiem w Los Angeles, a teraz przeniosła się do Europy.
Fani są zachwyceni
Pod rozbieraną sesją Magdy Malickiej pojawiło się mnóstwo komplementów. Dziewczyna faktycznie wygląda rewelacyjnie, ale czy Karolak nie jest zazdrosny, kiedy jego ukochana publikuje odważne zdjęcia?