Trwa ładowanie...
df2mfg9

Dziewczyna Leonardo DiCaprio jest w tym samym wieku co... "Titanic"

Tak, DiCaprio spotyka się z modelką (szok), która dopiero przyszła na świat, gdy on był na planie megahitu Jamesa Camerona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziewczyna Leonardo DiCaprio jest w tym samym wieku co... "Titanic"
(East News)
df2mfg9

On w tym roku skończy 45 lat, to dwa razy więcej niż Camila Morrone, 22-letnia argentyńska modelka. Laureat Oscara i Camila spotykają się od połowy ubiegłego roku, to znaczy, że DiCaprio spotykał się z dziewczyną, która dopiero co zyskała prawo do wejścia do klubu, w którym sprzedaje się alkohol.

O ile by to nie było kontrowersyjne, czy dla niektórych zwyczajnie coraz bardziej niesmaczne, Leonardo w najlepsze średnio raz na dwa lata zamienia modelki na kolejne, coraz młodsze od niego.

Ciekawe, ile lat miała Morrone, gdy obejrzała po raz pierwszy swojego ukochanego całującego się z Kate Winslet na dziobie statku. Być może umiała już chodzić, gdy "Titanic" wyszedł w Argentynie na DVD.

df2mfg9

Aktualnie para przebywa w Tajlandii, gdzie Leo pokazuje swojej dwudziestolatce miejsce, w którym kręcony był kultowy film "Niebiańska plaża" (Camila miała 2 lata, gdy wszedl do kin). Sądząc po zdjęciach, Camila bawi się naprawdę dobrze.

O co najchętniej zakładają się celebryci?

df2mfg9

Podziel się opinią

Share

df2mfg9

df2mfg9