Trwa ładowanie...

Dziewczyna Maleńczuka wyleciała z zespołu. Muzycy piorą brudy w mediach społecznościowych

Aneta Adamek, wokalistka Bladych Loków i partnerka Macieja Maleńczuka, nie zjawiła się na koncercie, który miała dać na festiwalu Owsiaka. Jej zachowanie wywołało lawinę wzajemnych oskarżeń.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dziewczyna Maleńczuka wyleciała z zespołu. Muzycy piorą brudy w mediach społecznościowychŹródło: Facebook.com
d299mh5
d299mh5

- W związku z karygodną sytuacją mającą miejsce na Pol’and’Rock Festival 2018 i dzisiejszym całkowicie kłamliwym wpisem FB oświadczamy, iż Aneta Adamek nie jest już członkiem zespołu Blade Loki. Przyczyną tej decyzji jest absolutnie niedopuszczalne zachowanie wokalistki na w/w imprezie, jak również absurdalne i wyjątkowo ohydne w swojej treści i formie tłumaczenie jej na portalu społecznościowym – czytamy w oświadczeniu zespołu Blade Loki na Facebooku.

Do rzeczonej sytuacji doszło 3 sierpnia na festiwalu Pol'and'Rock, czyli byłym Przystanku Woodstock. Blade Loki miały zagrać tego dnia o 19:20 i jak czytamy w oświadczeniu, członkowie kapeli byli na miejscu już o 17. Wokalistka pojawiła się wcześniej, ale z nikomu nieznanych przyczyn opuściła miejsce imprezy godzinę przed występem.

d299mh5

- Po wielokrotnych próbach kontaktu zakończonych fiaskiem, zespół Blade Loki pomimo braku Anety postanowił, w porozumieniu z organizatorem, mimo wszystko zagrać koncert. Korzystając z obecności byłej wokalistki Agaty Polic, która występowała tego samego dnia z zespołem Defekt Muzgó, na dosłownie 5 min. przed koncertem poprosiliśmy o zaśpiewanie pełnowymiarowego gigu, na który Agata się zgodziła.

Inną wersję wydarzeń przedstawiła na Facebooku (wpis został już usunięty) Aneta Adamek. Partnerka Maleńczuka pisała, że Polic "wysłużyła się chłopakami" i pytała, czy może razem z nią wyjść na scenę podczas koncertu Bladych Loków.

- Niewielu wie też, jak lojalny skład wyzywał ją od "psychopatek", naśmiewali się, że gra nasz support i kiedy groziła sądami, robili z tego bekę. Nasza wieloletnia współpraca polegała na wmawianiu innej tożsamości, reżimie "nie wolno ci, musisz, masz" a kiedy siada psychika, przy sprzeciwie słyszysz: "Musisz robić, to co ci każemy, gó..o masz do gadania. Zniszczymy cię, bo to brak szacunku." Wykończyło mnie to – skwitowała Adamek.

Blade Loki skomentowały emocjonalny wpis byłej już wokalistki następująco:

d299mh5

- Tonący brzytwy się chwyta, więc tak trzeba tłumaczyć zachowanie Anety. Obecnie, jak donoszą nam nasi fani, Aneta jest bardzo aktywna i snuje nowe kłamliwe historie oraz szczuje przeciwko Bladym Lokom kolejne osoby. Nam i naszym rodzinom grozi procesami i sądami, co coraz bardziej staje się groteskowe. Pozdrawiamy serdecznie i przestrzegamy przed tego typu osobami.

Ostatnie słowo należało jednak do Adamek, która napisała na Facebooku:

- Ustalmy jedno - SAMA ODESZŁAM z zespołu, a nie mnie "wy..bali". To raz. Dwa - gratulacje chłopaki z całego serca za punkowe podejście blokowanie mnie na oficjalnej stronie i usunięcie moich komentarzy, bym nie mogła się juz odnieść. (…) Bardzo PUNKROCKOWE dorosłe i wiarygodne... Sami kopiecie sobie ogromny dół, to nie ja w nim grzęznę.

Blade Loki to zespół założony w 1992 r. grający muzykę łączącą elementy punk rocka, reggae i ska. Agata Polic była wokalistką w latach 1999-2009 i 2010-2015. W 2015 r. zastąpiła ją Aneta Adamek.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d299mh5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d299mh5