Trwa ładowanie...
d3x7jth

Dziurska pochwaliła się pobytem w luksusowym hotelu. Zdjęcie pokazało znacznie więcej

Dawna uczestniczka słynnego show, wie jak zainteresować fanów. Bo choć ósma edycja "Dancing with the Stars" skończyła się dawno temu, to celebrytka wciąż inwestuje w promocję wizerunku na social mediach. Pytanie tylko, czy nie przesadza...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Tytuł Mistrzyni Europy Bikini Fitness zobowiązuje
Tytuł Mistrzyni Europy Bikini Fitness zobowiązuje (Materiały prasowe)
d3x7jth

Na Instagramie często pozuje w odważnych strojach. Tym razem pod pozorem pokazania miejsca, w którym spędza urlop, Kasia zamieściła zdjęcie w bikini. Chcąc pochwalić się hotelem, w którym spędziła Nowy Rok w towarzystwie ukochanego partnera, odsłoniła znacznie więcej. Bo skoro zajmuje się fitnessem i ciało służy jej za najlepszą rekomendację do zdobycia klienteli, nie ma oporów, by odsłaniać po kawałku siebie.

Pod zdjęciem nie mogło zabraknąć komentarzy, głównie osób płci męskiej:

d3x7jth

"Są powody do mruczenia", "Ale masz fantastyczne ciało", "Klapsa można ci dać". Kasia jednak pozostawiła je bez odpowiedzi i wróciła do błogiego relaksu w jednym z największych kurortów w Egipcie.

Kasia Dziurska w 2017 r. zajęła drugie miejsce w europejskim konkursie Fitness Gimnastycznym Arnold Classic Europe. Jest też Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzynią Europy Bikini Fitness oraz wielokrotną Mistrzynią i Wicemistrzynią Polski w Fitness Soft. W 2018 r. brała udział w tanecznym show "Dancing with the Stars", gdzie partnerował jej Jan Kliment. Gwiazda dotarła do ostatniego odcinka, w którym przegrała wyścig o Kryształową Kulę z Beatą Tadlą.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3x7jth

Podziel się opinią

Share
d3x7jth
d3x7jth