Trwa ładowanie...

Dziwaczne fanaberie księcia Karola. Krążą o nich legendy

"Rozpieszczony Książę". Nie bez kozery książę Karol dorobił się przez lata pogardliwego przydomka. Jak się okazuje, syn królowej Elżbiety II jest niezwykle zmanierowaną i niesamodzielną osobą. Niedawno były kamerdyner księżnej Diany, Paul Burrell, zdradził sekrety następcy brytyjskiego tronu.

Dziwaczne fanaberie księcia Karola. Krążą o nich legendyŹródło: flickr.com
d3z4gcf
d3z4gcf

Żeby zrozumieć dość osobliwy styl bycia Karola, warto odwołać się najpierw do słów pewnego lokaja, który nazwał księcia "rozpieszczonym ekscentrykiem". Okazuje się, że były mąż księżnej Diany nie jest w stanie samodzielnie wykonywać codziennych czynności. Do pomocy ma sztab ludzi, którzy spełniają jego zachcianki. Jeden z lokajów codziennie rano nakłada na szczoteczkę odpowiednio odmierzoną pastę do zębów. Inny odpowiada za prasowanie ubrań. Warto dodać, że Karol przebiera się średnio pięć razy dziennie.

- Każdego poranka odbywa się prasowanie jego piżam. Nawet sznurowadła od butów wymagają prasowania na płasko. Co ciekawe, również korek w wannie musi być odpowiednio ułożony, nie wspominając o odpowiedniej temperaturze wody - wspominał Paul Burrell, były kamerdyner księżnej Diany.

WP.PL
Źródło: WP.PL

Krążą też legendy o telefonach księcia do służby, w których prosił m.in. o wyciągnięcie listu, który wpadł do kosza na śmieci. Warto dodać, że Karol w podróże zabiera swoje ulubione obrazy, deskę klozetową, a na bankiety przeważnie przyjeżdża z własnym jedzeniem. Jak wyliczyły brytyjskie media, roczne wydatki przyszłego króla wynoszą prawie 5 mln funtów.

d3z4gcf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z4gcf