Trwa ładowanie...
d49yz0p

Dziwne zdjęcie Anny Skury. Uwagę zwraca duży biust

Odkąd popularna blogerka urodziła córkę jest obiektem zainteresowań nie tylko swoich fanów, ale też wszystkich mediów. Jej ostatnie zdjęcie jest co najmniej dziwne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Anna Skura
Anna Skura (Instagram.com)
d49yz0p

Anna Skura jest znana głównie dzięki Instagramowi, gdzie wrzuca piękne i dopracowane zdjęcia. Blogerka dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie "Agent". Później media zaczęły się nią interesować ze względu na ciążę. Kiedy okazało się, że córeczka gwiazdy mediów społecznościowych będzie nosiła imię Melody, w internecie zawrzało. Kontrowersyjne imię i styl życia rodziców dziewczyny stały się przedmiotem krytyki. Świeżo upieczeni rodzice nie zaprzestali podróży, Skura odważyła się nawet wyjechać sama.

Blogerka jednak robi swoje i kompletnie nie przejmuje się hejterskimi komentarzami. W poniedziałem umieściła na swoim profilu na Instagramie fotkę, na której jest w cielistym, dopasowanym body, a w dodatku stoi na jednej ręce. To jednak nie wszystko! Uwagę zwraca spory biust gwiazdy sieci, który jest znacznie większy i kształtniejszy niż zazwyczaj.

d49yz0p

Zdjęcie było opatrzone wpisem, w którym Skura mówi o powrocie do formy i najnowsza fotka jest dowodem na to, że małymi kroczkami powoli do niej wraca. Fani i tak największą uwagę zwrócili na biust.

- Pozycja pozycją, ale te piersi!
- Cycki!
- Rozum mówi jedno, a oczy chcą drugiego...
- Co za ciało!

Trzeba przynać, że blogerka jest w świetnej formie. Zwłaszcza, że urodziła trzy miesiące temu.

ZOBACZ TAKŻE: Burza wokół imienia dziecka Anny Skury

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d49yz0p

Podziel się opinią

Share
d49yz0p
d49yz0p