Trwa ładowanie...
d4mzec7

Early Birds wyprzedane. Nowa pula biletów na Music Power Explosion

Właśnie skończyły się bilety Early Birds. Do sprzedaży trafiła kolejna pula biletów na Power Music Explosion. Ceny obowiązywać będą do połowy czerwca. Kto chce na własne oczy zobaczyć Tiesto, Afrojacka, Steve Aoki, Don Diablo i Zedda na wrocławskim stadionie, powinien się pospieszyć z kupnem wejściówek w niższych cenach. Impreza odbędzie się 13 lipca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Early Birds
Early Birds (Materiały prasowe)
d4mzec7

Cała pula biletów Early Birds na Music Power Explosion została już wyczerpana. Teraz do regularnej sprzedaży trafiły wejściówki w cenach 249 na płytę i 265 zł na trybuny. Jeśli ktoś już zdecydował się wziąć udział w największym wydarzeniu muzyki klubowej tego lata w Polsce, nie powinien zwlekać z zakupem biletów. Obecne ceny będą obowiązywać do 15 czerwca. Po tym czasie wzrosną do 299 zł (płyta) i 315 zł (trybuny).

Materiały prasowe

Music Power Explosion odbędzie się 13 lipca na Stadionie Wrocław. W wydarzeniu weźmie udział czołówka światowej klasy DJ-ów. Będą to: Tiësto, Afrojack, Steve Aoki, Don Diablo i Zedd. Tego lata szykuje się więc eksplozja muzyki elektronicznej i jedno z największych wydarzeń w Polsce!
Bilety do nabycia poprzez strony bilety.impreyprestige.com oraz eBilet.pl. Organizatorem Music Power Explosion jest agencja Prestige MJM przy współpracy ze Strefą Kultury Wrocław.

d4mzec7

Podziel się opinią

Share

d4mzec7

d4mzec7