Trwa ładowanie...
d46dfth

Ed Sheeran i Justin Bieber ze wspólnym utworem. "I Don’t Care" może być hitem lata

Ed Sheeran i Justin Bieber oficjalnie wypuścili zapowiadany wspólny singiel. Piosenka "I Don’t Care" już jest w czołówce listy “Na czasie” YouTube'ie. To mocny kandydat do hitu lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ed Sheeran i Justin Bieber ze wspólnym utworem. “I Don’t Care” może być hitem lata
Ed Sheeran i Justin Bieber ze wspólnym utworem. “I Don’t Care” może być hitem lata (East News)
d46dfth

Ed Sheeran i Justin Bieber ze wspólnym utworem

Ed Sheeran nie nagrał żadnej piosenki ani nie zanotował gościnnego występu od czasu premiery albumu "Divide" w marcu 2017 roku. Justin Bieber też nic nie nagrywał w ostatnich latach - artysta przyznał, że zmagał się z depresją. Pojawiały się głosy, że jego przerwa potrwa dłużej, ponieważ chce skupić się na założeniu rodziny. Jednak nawiązał współpracę z brytyjskim artystą i obaj wrócili ze świeżym numerem.

Oficjalnie dostępny jest utwór "I Don’t Care". Obaj artyści mocno podgrzewali atmosferę przed publikacją piosenki. Na swoje profile m.in. na Instagramie wrzucali oficjalne grafiki, fragmenty tekstu oraz zdjęcia potwierdzające współpracę.

d46dfth

To nie pierwszy raz, kiedy Sheeran i Bieber wspólnie coś stworzyli. Pracowali razem przy utworze “Love Yourself - Bieber go zaśpiewał, a tekst napisał Sheeran.

Singiel nabija wyświetlenia w zawrotnym tempie. Znalazł się też w top 10 listy "Na czasie" na Youtube’ie. Prawdopodobnie zostanie dołączony do ścieżki dźwiękowej filmu animowanego "Angry Birds 2", którego premiera planowana jest na lato tego roku.

Przekonajcie się sami i oceńcie, czy to będzie hit lata 2019.

d46dfth

Podziel się opinią

Share

d46dfth

d46dfth