Trwa ładowanie...

Ed Sheeran z kolejnym teledyskiem. Wokalista jest jak z mangi

Ed Sheeran wypuścił kolejny nietypowy teledysk - tym razem do piosenki “Supermarket Flowers”. Klip jest w całości animowany i stworzony przez twórcę mangi.

Share
Ed Sheeran z kolejnym teledyskiem. Wokalista jest jak z mangi
Źródło: East News, Fot: FaceToFace/REPORTER
d2fc5gp

Ed Sheeran z nowym teledyskiem w stylu mangi

Choć od premiery płyty “Divide” Eda Sheerana minęły już ponad 2 lata, to ciągle dobrze się sprzedaje. Management artysty stwierdził, że krążek dalej warto promować, więc wydano nowy teledysk. Tym razem do piosenki “Supermarket Flowers”.

Teledysk jest w całości animowany. Jego twórcą jest rysownik mangi Yoriko Hoshi, który otrzymał m.in. Nagrodę Kulturalną im. Osamu Tezuki — jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w tej branży. Prace nad animacjami do tego teledysku trwały aż 10 miesięcy. Autor jeździł do Wielkiej Brytanii i Irlandii, by znaleźć inspirację. Hoshi stworzył około 600 rysunków, na których ujrzymy m.in. samego Eda Sheerana oraz jego dwa koty — Dorito i Calippo.

Ed Sheeran i sukces płyty “Divide”

Płyta Eda Sheerana “Divide” ukazała się 3 marca 2017 roku. Teledysków doczekały się utwory "Shape of You”, "Castle On The Hill”, "Galway Girl” oraz "Perfect”. Piosenki z albumu podbijały listy przebojów na całym świecie.

Album “Divide” w Polsce uzyskał status diamentowej płyty.

d2fc5gp

Podziel się opinią

Share
d2fc5gp
d2fc5gp