Trwa ładowanie...
d40y1wx

Eddie Murphy znów zostanie ojcem. To jego dziesiąte dziecko

Eddie Murphy ma powody do radości. Jego rodzina już niebawem znów się powiększy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Aktor ma już gromadkę dzieci z różnych związków
Aktor ma już gromadkę dzieci z różnych związków (Materiały prasowe)
d40y1wx

Aktor spodziewa się kolejnej pociechy z wieloletnią partnerką, Paige Butcher. Są parą od 2012 r. i są już rodzicami dwuletniej Izzy Oony. Plotki o tym, że wybranka aktora znów jest w ciąży, wywołały zdjęcia, jakie zrobili jej ostatnio paparazzi. Na fotkach było widać, że ma już wyraźnie zaokrąglony brzuch.

Radosną informację potwierdził rzecznik Murphy’ego. - Eddie Murphy i jego wieloletnia partnerka Paige Butcher z radością ogłaszają, że w grudniu urodzi się ich drugie dziecko – wyjawił w oświadczeniu.

Murphy ma jeszcze ośmioro dzieci z poprzednimi partnerkami. Jego najstarszy syn, ze związku z Paulette McNeely urodził się w 1989 . Już rok później, Tamara Hood urodziła mu drugiego syna, Christiana. W 1993 roku Eddie ożenił się z Nicole Mitchell. Para doczekała się piątki dzieci - Brii, Mylesa, Shayne, Zoli, and Belli. Po rozwodzie w 2006 r. Murphy wdał się jednak w romans z Melanie Brown ze Spice Girls. Wokalistka zaszła w ciążę i urodziła Angel Iris Murphy Brown. Choć początkowo ktor wypierał się ojcostwa, jednak test nie pozostawił wątpliwości, że jest ojcem dziewczynki.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d40y1wx

Podziel się opinią

Share
d40y1wx
d40y1wx