Trwa ładowanie...
eddie murphy

Eddie Murphy znów zostanie ojcem. To jego dziesiąte dziecko

Eddie Murphy ma powody do radości. Jego rodzina już niebawem znów się powiększy!

Share
Eddie Murphy znów zostanie ojcem. To jego dziesiąte dziecko
Źródło: Materiały prasowe
d3c0dc2

Aktor spodziewa się kolejnej pociechy z wieloletnią partnerką, Paige Butcher. Są parą od 2012 r. i są już rodzicami dwuletniej Izzy Oony. Plotki o tym, że wybranka aktora znów jest w ciąży, wywołały zdjęcia, jakie zrobili jej ostatnio paparazzi. Na fotkach było widać, że ma już wyraźnie zaokrąglony brzuch.

Radosną informację potwierdził rzecznik Murphy’ego. - Eddie Murphy i jego wieloletnia partnerka Paige Butcher z radością ogłaszają, że w grudniu urodzi się ich drugie dziecko – wyjawił w oświadczeniu.

Murphy ma jeszcze ośmioro dzieci z poprzednimi partnerkami. Jego najstarszy syn, ze związku z Paulette McNeely urodził się w 1989 . Już rok później, Tamara Hood urodziła mu drugiego syna, Christiana. W 1993 roku Eddie ożenił się z Nicole Mitchell. Para doczekała się piątki dzieci - Brii, Mylesa, Shayne, Zoli, and Belli. Po rozwodzie w 2006 r. Murphy wdał się jednak w romans z Melanie Brown ze Spice Girls. Wokalistka zaszła w ciążę i urodziła Angel Iris Murphy Brown. Choć początkowo ktor wypierał się ojcostwa, jednak test nie pozostawił wątpliwości, że jest ojcem dziewczynki.

d3c0dc2

Podziel się opinią

Share
d3c0dc2
d3c0dc2