Trwa ładowanie...

Edyta Górniak i instruktor Dawid Zawadzki są coraz bliżej? Robi się naprawdę romantycznie

Edyta Górniak długo nie mogła znaleźć miłości. Wszystko może się zmienić za sprawą przystojnego instruktora Dawida Zawadzkiego, który uczy gwiazdę jeździć samochodem.

Share
Edyta Górniak i instruktor Dawid Zawadzki są coraz bliżej? Robi się naprawdę romantycznieŹródło: ONS.pl
d4mr1rn

Edyty Górniak nikomu nie trzeba przedstawiać. Znana wokalistka o pięknym rozpoznawalnym głosie zrobiła zawrotną karierę. Sukcesy w życiu zawodowym nie przekładały się na życie prywatne.

Wydawało się, że los się do niej uśmiechnął, kiedy poznała Dariusza K., jednak ich szczęście trwało jedynie pięć lat. Edyta Górniak ma z nim syna Allana (ur. 2005).

Ostatnio za namową byłego partnera Mateusza Zalewskiego, wzięła udział w programie "My way", w którym uczy się jeździć samochodem. Choć para się rozstała — poronienie Edyty było dla obojga zbyt dużą traumą — to wydaje się, że los powoli się odmienia. Piosenkarkę uczy bowiem jeździć w programie "My way" Dawid Zawadzki.

Od emisji pierwszego odcinka, nie ustają plotki o powoli rozkwitającym uczuciu. Kiedy Edyta zobaczyła instruktora, od razu wykrzyknęła: "Przystojny!". Między parą aż iskrzy. Kiedy Dawid wydawał jej kolejne polecenia, Edyta odparowała: "W sypialni też tak dyrygujesz?".

d4mr1rn

W programie widać, że relacje między instruktorem a kursantką zostały przekroczone. W końcu, czy zawodowiec powinien co chwilę komplementować osobę uczącą się jeździć? Edyta zaprosiła nawet Dawida na swoje urodziny. Mężczyzna przyjechał do niej z rodzinnego Poznania. Jedna z osób będących na imprezie w rozmowie z "Na żywo" powiedziała:

- Gdy wszedł na imprezę z bukietem kwiatów, jubilatce trudno było ukryć wzruszenie. Niemal cały wieczór byli nierozłączni — relacjonował gość.

Tabloidowi udało się dotrzeć do Dawida, który wprost przyznał:

- Edyta jest bardzo ładną kobietą. Niezależnie od dziedziny, którą się zajmuje, dąży do perfekcji. Tym mi imponuje. Mamy bardzo dobry kontakt i chciałbym, żeby tak zostało nawet po programie — przekonywał Zawadzki.

Instruktor Edyty poznał również jej syna Allana:

- Poznałem Allana. To bardzo mądry i samodzielny chłopak, który lubi wojsko i militaria – zachwycał się Dawid.

Widać, że mężczyznę fascynuje Edyta Górniak, która również wydaje się być zainteresowana pochodzącym z Węgrowca fanem motocykli.

d4mr1rn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mr1rn
d4mr1rn