Trwa ładowanie...

Edyta Górniak kupuje synowi apartament w sercu Warszawy

Edyta Górniak często mówi, jak bardzo związana jest z synem, Allanem. Artystka dla syna zrobi wiele. Trudno się więc dziwić plotkom, że Górniak sprezentuje synowi apartament.

Edyta Górniak kupuje synowi apartament w sercu WarszawyŹródło: East News
d4khyp0
d4khyp0

Edyta Górniak i Allan sporo razem przeszli. Chłopak stoi murem za mamą, o czym wielokrotnie mówił w programie "My Way". Po traumatycznych przeżyciach związanych z aresztowaniem i skazaniem ojca Allana, artystka i jej syn wiodą zupełnie inne, spokojne życie. Górniak często bywa za granicą, a Allan uczy się w szkole wojskowej i podobno też z wojskiem chce związać swoją przyszłość. Ma w tym wsparcie mamy, która podobno zapewniła mu nie tak tanie gniazdko.

Zobacz: Edyta Górniak o edukacji seksualnej syna: "Staram się, żeby nie bał się ze mną rozmawiać"

Jak donosi "Party", Górniak postanowiła kupić dla Allana 60-metrowe mieszkanie w centrum Warszawy. Apartament nie jest jeszcze gotowy; ma zostać oddany do użytku w 2021 roku. Mówi się, że ta inwestycja pochłonie z konta gwiazdy prawie milion złotych. Ale czego się nie robi dla swoich dzieci, jeśli ma się środki?

Warunek jest ponoć jeden: Allan musi poczekać do 18. urodzin, by zamieszkać tam na własną rękę.

d4khyp0

Co więcej, Górniak chce - zdaniem informatora magazynu - ulokować pieniądze w jeszcze jedno gniazdko. Chodzi o dom w Bieszczadach, który mógłby być schronieniem dla Górniak na weekendy.

d4khyp0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4khyp0