Trwa ładowanie...

Edyta Górniak o Cleo: "Nigdy nie doceniła tego, co dla niej zrobiłam"

Edyta Górniak nie ukrywa swojej niechęci do Donatana, który źle się zachowywał wobec artystki. Ostatnio okazało się, że diwa ma żal również do Cleo. Piosenkarka nie podziękowała Górniak za pomoc w załatwieniu ważnej sprawy.

Edyta Górniak o Cleo: "Nigdy nie doceniła tego, co dla niej zrobiłam"Źródło: Instagram.com
d45p2i9
d45p2i9

W 2018 r. było głośno o współpracy Edyty Górniak i Donatana, którzy nagrali razem utwór "Andromeda". Kolaboracja zakończyła się bardzo medialnie!

Po wykonaniu piosenki w Opolu Edyta Górniak i Donatan pozowali razem na ściance. Producent obejmował piosenkarkę, jednak jego ręka zjechała niżej... na prawy pośladek Edyty Górniak. Diwa zareagowała błyskawicznie, wymierzając Donatanowi policzek.

Od tego czasu ich relacje są bardzo napięte. W ostatniej rozmowie z portalem Pudelek Edyta Górniak przyznała, że nadal jest jej ciężko o tym mówić.

Dostało się również Cleo. Okazało się bowiem, że to właśnie Edyta Górniak załatwiła jej pracę w "The Voice Kids". Gwiazda zrezygnowała z udziału w show ze względu na chorobę mamy. Zaproponowała, by to Cleo ją zastąpiła.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Niestety, nie spotkała się z wdzięcznością. - Cleo nigdy nie podziękowała mi za to, co dla niej zrobiłam. Nie doceniła tego – powiedziała z żalem Górniak w wywiadzie.

d45p2i9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45p2i9