WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Edyta Górniak oczarowała widzów TVP. Głosem czy wyglądem?

Podczas wigilijnego koncertu kolęd i pastorałek zrealizowanego przez TVP 1, ponownie zabłysnęła jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Edyta Górniak oczarowała swoim występem publiczność. Zabłysnęła nie tylko głosem, ale także kreacją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak oczarowała widzów TVP. Głosem czy wyglądem?
(East News, Fot: Karol Makurat/REPORTER)
WP

Edyta Górniak zaprezentowała się w białej bluzce z bufiastymi rękawami oraz w spódnicy za kolano w kolorze butelkowej zieleni. Całość dodawała jej dziewczęcego uroku i lekkości. Z pewnością ta nostalgiczna odsłona spodobała się wielu osobom.

Gwiazda zapowiadała występ na swoim profilu na Instagramie, pod tym postem po programie pojawiła się fala pozytywnych komentarzy, wychwalających jej występ: - Z Twoim głosem świat jest piękniejszy! Jestem taka szczęśliwa, że dla nas zaśpiewałaś w te Święta! - Edi koleda w Twoim wykonaniu mistrzostwo !- W wypowiedziach fani nie mogą się zdecydować, czy Edyta lepiej zaśpiewała czy wyglądała?

WP

Oglądaliście ten koncert? Oceńcie sami!

WP

Zobaczcie jak Edyta radziła sobie na planie "The Voice Kids":

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP