Trwa ładowanie...

Edyta Górniak opowiada o spotkaniu z Miley Cyrus: "Polubiłyśmy się"

Edyta Górniak miała okazję pojawić się na planie teledysku Miley Cyrus. Polska wokalistka zdradziła szczegóły tego spotkania.

Edyta Górniak opowiada o spotkaniu z Miley Cyrus: "Polubiłyśmy się"Źródło: ONS.pl
d3cptnn
d3cptnn

Edyta Górniak po raz kolejny zaskakuje. Gwiazda miała okazję zobaczyć z bliska, jak pracuje Miley Cyrus. Do spotkania doszło w Los Angeles, a polska wokalistka opowiedziała o nim w rozmowie z “Faktem”.

W grudniu 2019 r. Edyta Górniak udostępniła na swoim profilu na Instagramie wspólne zdjęcie z amerykańską gwiazdą i jej partnerem Codym Simpsonem. Na zamieszczonej fotografii można zauważyć, jak Cyrus przytula się do polskiej piosenkarki, co sugeruje, że musiały się do siebie mocno zbliżyć.

- Byłam na planie jej najnowszego projektu, który jeszcze się nie ukazał. W pewnym momencie zasugerowałam pewną zmianę artystyczną, trochę ryzykując, czy nikt mnie nie wyprosi. I ona mi podeszła podziękować, mówiąc, że dziękuje mi, że zwróciłam na to uwagę – powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z “Faktem”.

d3cptnn

Górniak tak naprawdę nie zabiegała o kontakt z Miley Cyrus. Do spotkania doszło z powodu akcji, jaką zorganizowała zagraniczna gwiazda na swoim profilu na Instagramie. Wokalistka poprosiłą internautów do nagrywania własnych klipów do utwóru "Mother’s Daughter". Edyta Górniak była jedną z osób, które podjęły rękawice.

- Życie jest po prostu zaskakujące. Ja się nie prosiłam o ten kontakt. On sam do mnie przyszedł. Nigdy nie wiadomo, co stoi za rogiem. To było piękne spotkanie. Byłam bardzo ugoszczona. Bardzo miło mnie potraktowano. I tak się polubiłyśmy – podsumowała Górniak.

d3cptnn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cptnn