Trwa ładowanie...
d41ulra

Edyta Górniak rozstała się z ukochanym. Były partner komentuje plotki

W mediach pojawiła się informacja o rozpadzie związku Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego. Ona milczy, on nie wytrzymał i odniósł się do plotek na swoim Instagramie. Wystarczyły dwa słowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wszyscy ostatnio rozpisują się o rozstaniu artystki z młodym ukochanym.
Wszyscy ostatnio rozpisują się o rozstaniu artystki z młodym ukochanym. (East News, Fot: East News)
d41ulra

Jeszcze podczas tegorocznych wakacji pisaliśmy o nowym związku Edyty Górniak. Wszyscy fani odetchnęli z ulgą, gdyż czytali, że artystka jest zakochana po uszy i "mogłaby przenosić góry". Nic tak nie raduje, jak sukces ulubionego artysty. Zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej.

Miłosna sielanka została przerwana, dość szybko. Podobno - jak donosił "Fakt" - Zalewski się po prostu obraził. Dlaczego? A to dlatego, że Edyta nie miała dla niego czasu. - Mateusz już od dawna miał pretensje do Edyty, że poświęca mu za mało czasu. Gdy dowiedział się, że wyjeżdża na dłuższy czas, po prostu się obraził - napisano w "Fakcie".

Plotki się nie kończą. I w zasadzie nie było trzeba długo czekać na komentarz. - "Fakt" kłamie - skomentował krótko i dosadnie. Do medialnych doniesień odniósł się na swoim Instagramie. Wpis jednak zniknął z sieci...

d41ulra

Jeszcze niedawno zakochani nie szczędzili sobie czułości w mediach społecznościowych. Dziś nie ma śladu po romantycznych zdjęciach i czułych gestach. Być może nie wszystko stracone...

Myślicie, że ten związek ma jeszcze szansę?

d41ulra

Podziel się opinią

Share
d41ulra
d41ulra