WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Edyta Górniak rozstała się z ukochanym. Były partner komentuje plotki

W mediach pojawiła się informacja o rozpadzie związku Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego. Ona milczy, on nie wytrzymał i odniósł się do plotek na swoim Instagramie. Wystarczyły dwa słowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wszyscy ostatnio rozpisują się o rozstaniu artystki z młodym ukochanym.
Wszyscy ostatnio rozpisują się o rozstaniu artystki z młodym ukochanym. (East News, Fot: East News)
WP

Jeszcze podczas tegorocznych wakacji pisaliśmy o nowym związku Edyty Górniak. Wszyscy fani odetchnęli z ulgą, gdyż czytali, że artystka jest zakochana po uszy i "mogłaby przenosić góry". Nic tak nie raduje, jak sukces ulubionego artysty. Zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej.

Miłosna sielanka została przerwana, dość szybko. Podobno - jak donosił "Fakt" - Zalewski się po prostu obraził. Dlaczego? A to dlatego, że Edyta nie miała dla niego czasu. - Mateusz już od dawna miał pretensje do Edyty, że poświęca mu za mało czasu. Gdy dowiedział się, że wyjeżdża na dłuższy czas, po prostu się obraził - napisano w "Fakcie".

Plotki się nie kończą. I w zasadzie nie było trzeba długo czekać na komentarz. - "Fakt" kłamie - skomentował krótko i dosadnie. Do medialnych doniesień odniósł się na swoim Instagramie. Wpis jednak zniknął z sieci...

WP

Jeszcze niedawno zakochani nie szczędzili sobie czułości w mediach społecznościowych. Dziś nie ma śladu po romantycznych zdjęciach i czułych gestach. Być może nie wszystko stracone...

Myślicie, że ten związek ma jeszcze szansę?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP