Trwa ładowanie...

Edyta Górniak rozstała się z Williamem. Dlaczego podjęła ten krok?

Jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek spotkał kolejny miłosny zawód. "Nigdy więcej miłości do mężczyzny. Nigdy więcej zaufania. Mam dość" - napisała załamana w internecie. Co się stało?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Edyta Górniak rozstała się z Williamem. Dlaczego podjęła ten krok?Źródło: ONS.pl
d6r831p

Ostatnio Edyta Górniak wydawała się być naprawdę szczęśliwa. Wrzucała do sieci romantyczne zdjęcia ze swoim partnerem Williamem i wszystko wyglądało na to, że w końcu odnalazła właściwego mężczyznę. Choć gwiazda na co dzień mieszka w Stanach, to ostatnie cztery tygodnie spędziła w Polsce. Rzuciła się w wir pracy, ale liczyła, że jej ukochany to zrozumie. Górniak ma wiele zobowiązań zawodowych i musi dzielić życie między dwa kontynenty. Niestety, William miał tego dość.

- Przedstawił jej całą litanię pretensji. Miał jej za złe, że poświęca się muzyce, że często nie ma jej w domu - zdradza "Faktowi" znajomy gwiazdy.

Muzyka to przecież dla artystki całe życie. Stawiając jej takie zarzuty, William mocno ją zranił. Przecież był świadomy, że w Polsce Edyta jest wielka gwiazdą.

d6r831p

- Decyzja o rozstaniu była bolesna, ale konieczna. Edyta doszła do wniosku, że William jej nie rozumie i nie szanuje jej pasji - zdradza informator "Faktu".

Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

Zobacz też: Górniak o życiu w Los Angeles: "Powietrze jest jak na pustyni"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d6r831p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6r831p