Trwa ładowanie...
duqx49q

Edyta Górniak trafiła do szpitala. Fani ją wspierają

Edyta Górniak zasłabła w Opolu. Pogotowie zabrało ją do szpitala z podejrzeniem zawału. W sieci pojawiło się mnóstwo wspierających komentarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (East News, Fot: pudelek.pl)
duqx49q

Edyta Górniak w piątek 14 czerwca miała wystąpić podczas 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Niestety, w czasie próby zasłabała, a karetka zabrała ją do szpitala.

- Na próbie w amfiteatrze było 40 stopni Celsjusza. Po przyjeździe do hotelu Edyta źle się poczuła. Skarżyła się na ból w klatce piersiowej. Natychmiast została wezwana karetka z obsługi festiwalu, a potem druga, bo podejrzewano zawał - powiedział menadżer gwiazdy.

ZOBACZ: Krzysztof Gojdź o synu Górniak: "Niech zapali papierosa lub marihuanę. Niech to będzie eksperyment życiowy"

Diwa została przewieziona do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu, gdzie ma podawane kroplówki. Wykonano też szerego specjalistycznych badań, które mają wykazać, co dolega Górniak.

duqx49q

Przez problemy zdrowotne wokalistka nie pojawiła się na opolskiej scenie i nie zaśpiewała swoich hitów. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów.

- Kochana Edi zdrowiej i szybciutko wracaj do nas - napisała jedna z fanek.
- Kochana, szybko zdrowiej.
- Wracaj do zdrowia! Musisz, musisz, musisz, wszyscy czekamy. Festiwal w Opolu bez Ciebie to już nie to samo! Jutro musisz być! Koniecznie! Akcja regeneracja! Przesylam Ci calutką swą energię.
- Edytko, całym sercem przy tobie kochana.

Na widowni w Opolu wybrzmiało gromkie "Sto lat" zadedykowane wokalistce. Publiczność zgromadzona w amifiteatrze w ten sposób chciała wesprzeć diwę.

Edyta Górniak ma wierne grono fanów, które ją wspiera w czasie pięknych chwil, ale też w tych trudnych momentach. To prawdziwe szczęście mieć takie grono odbiorców.

duqx49q

Podziel się opinią

Share
duqx49q
duqx49q