Trwa ładowanie...
dt284bq

Edyta Górniak wróciła do Polski dla syna. Allan Krupa wybiera się do szkoły wojskowej

W życiu Edyty Górniak znowu przyszedł czas na zmiany. Do Polski wróciła nie tylko z powodu miłości. Jej syn, Allan Krupa, wybiera się do szkoły wojskowej. A ponadto po latach pogodziła się z mamą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak z synem Allanem Krupą
Edyta Górniak z synem Allanem Krupą (East News, Fot: East News)
dt284bq

Wydawało się, że Edyta Górniak na dobre zagrzała miejsce w Stanach Zjednoczonych. Kilka lat temu wyprowadziła się tam z synem, żeby zacząć nowe życie. Jednak to tu, w Polsce, po raz kolejny znalazła miłość. Dodatkowo, topór wojenny z jej mamą został zakopany i znowu mają ze sobą kontakt. Rewolucji nie brakuje także w życiu Allana Krupy, który wybiera się do szkoły wojskowej.

ZOBACZ TAKŻE: Górniak otoczona przez fanów podczas spaceru w Krakowie

Po dwóch latach na emigracji w USA, artystka zdecydowała się na powrót do Polski. To syn Allan namawiał ją do tego od dłuższego czasu. Jak podaje "Flesz", chłopiec marzył o tym, żeby wrócić do kraju i rozpocząć tu naukę w szkole wojskowej. Ale Górniak zdecydowała się na powrót nie tylko ze względu na syna. Od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochana w 34-letnim Mateuszu Zalewskim. Związek na odległość mógłby działać na ich niekorzyść.

dt284bq

Poza tym Edyta ma w Polsce sporo zobowiązań zawodowych. Jednym z ostatnich był udział w premierze filmu "Dywizjon 303", do którego gwiazda wykonała utwór "Tylko ty". Dodatkowo musiała przygotować Allana do nowego roku szkolnego - zaczęli od fryzjera. - Allan miał długie włosy. Przed uroczystą przysięgą musiał je, zgodnie z regulaminem szkoły, obciąć zupełnie na krótko. Edyta była tym przerażona, a on przeciwnie cieszył się jak dziecko - zdradza informator "Flesza".

Umundurowanie, które jest potrzebne Krupie kupili już znacznie wcześniej. Chłopiec dostał m.in. skórzane buty. Wszystko idzie zgodnie z planem, choć Edyta nie do końca jest przekonana co do wyboru syna. Zawsze kładła duży nacisk na jego edukację. Zależało jej więc na tym, żeby poszedł do amerykańskiej szkoły w Konstancinie, gdzie wykładowym językiem jest angielski.

dt284bq

Na szczęście Górniak szybko pojęła, że Allan ma prawo do własnych wyborów. Chłopiec od dawna marzył, by zostać zawodowym wojskowym.

dt284bq

Podziel się opinią

Share

dt284bq

dt284bq