Trwa ładowanie...
Edyta Górniak

Edyta Górniak wystąpi w Sopocie z synem? Artystka szykuje niespodziankę

W dniach 18-20 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się Top of The Top Festival. Gwiazdą pierwszego dnia będzie dawno niewidziana Edyta Górniak. Artystka najprawdopodobniej nie pojawi się na scenie sama. Ujawni talent swojego nastoletniego syna?

Share
Edyta Górniak wystąpi w Sopocie z synem? Artystka szykuje niespodziankę
Źródło: Instagram.com
d12pet5

Górniak już od kilku dni przygotowuje się do koncertu #ilove, gdzie zaśpiewa utwory o miłości. W programie "Wstajesz i weekend" na antenie TVN24 zdradziła, że nie wyklucza występu ze swoim synem.

Allan Krupa miałby akompaniować mamie na fortepianie w specjalnie przygotowanym utworze. Występ matki z synem byłby wydarzeniem bez precedensu.

- Zastanawiam się, czy on byłby w stanie przyjąć na siebie stres występu przed publicznością i przy mamie. To byłby olbrzymi debiut dla niego. Bardzo ładnie gra w warunkach domowych, więc porozmawiam z nim o tym. Chciałam przygotować na ten festiwal coś specjalnego - powiedziała piosenkarka na antenie.

d12pet5

13-letni chłopiec od lat uczy się gry na fortepianie i sam komponuje muzykę elektroniczną. Do tej pory nie towarzyszył jednak sławnej mamie na wielkiej scenie. Czy w Sopocie narodzi się nowa gwiazda?

d12pet5

Podziel się opinią

Share
d12pet5
d12pet5