Trwa ładowanie...

Edyta Górniak zachwyca się synem: "W wieku 14 lat rozmawia z rówieśnikami w czterech językach"

Allan Krupa jest oczkiem w głowie swojej mamy. Gwiazda opublikowała na Instagramie wpis, w którym chwali jego nieprzeciętną inteligencję.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Edyta Górniak zachwyca się synem: "W wieku 14 lat rozmawia z rówieśnikami w czterech językach"Źródło: ONS.pl
d10l9ym

Edyta Górniak kreuje się na największą diwę polskiej piosenki i wzbudza u ludzi różne, nie zawsze pozytywne emocje. Nie można jednak odmówić wokalistce, że jako mama spisuje się na medal. Po tym, gdy ojciec Allana Dariusz K. ze skutkiem śmiertelnym potrącił kobietę na pasach i trafił do aresztu, właściwie stracił kontakt z synem, Edyta robi wszystko, by dziecku niczego nie brakowało. Przeprowadzka do słonecznego Los Angeles też była podyktowana dobrem Allana. Piosenkarka stwierdziła, że tam syn będzie miał szansę na spokojne życie. Górniak jest pod wrażeniem tego, jak poradził sobie w obcym środowisku i szybko zaadaptował się do nowych warunków. Gwiazda napisała o tym emocjonalny post na Instagramie.

- Kochanie Moje.. Dwa lata temu z wielką odwagą i bez strachu przyjąłeś na siebie wyzwanie ukończenia międzynarodowej szkoły tak daleko od kraju, w którym się urodziłeś. Z niedowierzaniem patrzyłam na Twój błyskawiczny rozwój. Jesteś bardzo mądry Synku. Inteligentny, wrażliwy, piekielnie utalentowany i zabawny - wyznała diwa (zachowano oryginalną pisownię).

Górniak pogratulowała Allanowi ukończenia pierwszego etapu edukacji. Dodała też zdjęcie syna z ceremonii wręczenia dyplomów.

d10l9ym

- W wieku zaledwie 14 lat rozmawiasz z rówieśnikami w czterech językach. Jak ogromnie jestem z Ciebie dumna, tylko inne matczyne serce może to zrozumieć. Wykonałeś wielką pracę, pogłębiłeś wiarę i na moich oczach stajesz się wspaniałym mężczyzną, wspaniałym człowiekiem i przyjacielem dla innych. Gratuluję Ci ukończenia pierwszego etapu Twojej edukacji Synku. Od dziś wyruszasz w nową drogę. Będę przy Tobie jak zawsze - dodała gwiazda.

Taka mama to prawdziwy skarb!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d10l9ym
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10l9ym