Trwa ładowanie...
d4aj873

Edyta Górniak zaprzyjaźniła się z Violą Kołakowską. Tomasz Karolak może mieć problem

Kilka tygodni temu obie panie znalazły się na Wyspach Kanaryjskich, gdzie nagrywały program "Agent – Gwiazdy". Grały w jednej drużynie, co zbliżyło je do siebie.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Edyta Górniak i Viola Kołakowska
Edyta Górniak i Viola KołakowskaŹródło: East News, Fot: Mariusz Grzelak/REPORTER,VIPHOTO
d4aj873

41-letnia Viola Kołakowska i 46-letnia Edyta Górniak mają ze sobą wiele wspólnego. Była modelka wychowuje dwójkę dzieci, które ma z Tomaszem Karolakiem. Do tej pory nie doczekała się ślubu z aktorem. Tymczasem piosenkarka samotnie wychowuje 14-letniego Alana, którego ojciec siedzi w więzieniu.

Jak podaje magazyn "Rewia", kobiety spędzały ze sobą sporo czasu na planie i poza nim.

- Po zakończeniu każdego dnia zdjęciowego długo ze sobą rozmawiały. Szczególnie o mężczyznach i o tym, jak sobie z nimi radzić. Dzieliły się również swoimi doświadczeniami związanymi z samotnym macierzyństwem – powiedział informator "Rewii" – Edyta radziła Violi, żeby nie dawała w nieskończoność szans mężczyznom, którzy na to nie zasługują.

d4aj873

Jeśli Kołakowska posłucha rad Górniak, Tomasz Karolak będzie miał problem. Aktor spotykał się przez kilka miesięcy z Magdaleną Malicką, ale kobieta niedawno rzuciła go, ponieważ, jak powiedziała, "zapomniał ją uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa". Łatwo można się domyślić, że chodzi o związek z matką jego dzieci. Jeżeli aktor liczył na to, że uda mu się wrócić do byłej narzeczonej, rady Górniak mogą pokrzyżować jego plany.

Zobacz także: Kulisy rozstania Górniak z młodym chłopakiem.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4aj873

Podziel się opinią

Share
d4aj873
d4aj873