ycipk-2hn6lr

Edyta Górniak znowu zaśpiewa w Opolu. Może liczyć na prawdziwe luksusy

Edyta Górniak ponownie wystąpi w Opolu, ale tym razem pod patronatem stacji Polsat. Diwa może liczyć na specjalne warunki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (East News, Fot: East News)
ycipk-2hn6lr

Edyta Górniak całkiem niedawno pojawiła się w Opolu na corocznym festiwalu. Niestety, podczas jednej z prób zasłabła i została przewieziona do szpitala z podejrzeniem zawału. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie i po dwóch dniach diwa zaśpiewała na scenie "To nie ja".

W ostatni weekend czerwca gwiazda znowu zawita do Opola. Edyta Górniak może być spokojna, ponieważ Polsat zadba o nią jak o światowej sławy gwiazdę.

ZOBACZ: Edyta Górniak wróci do "Tańca z gwiazdami"? "Nie wiem, czy pozwoliłby mi kalendarz"

ycipk-2hn6lr

- Polsat wyciągnął wnioski po ostatniej nieprzyjemnej sytuacji i postanowił zamontować tymczasowy klimatyzator w garderobie Edyty z wbudowaną funkcją nawilżania strun głosowych, dzięki czemu suche powietrze nie osłabi warunków głosowych artystki - zdradza informator serwisu pomponik.pl.

Tego typu garderoba to naprawdę spory wydatek.

- Taka atrakcja to koszt około 15 tysięcy złotych, jednak czego się nie robi, aby przebić konkurencję, jaką jest TVP. Dodatkowo w pobliżu będzie znajdowała się specjalna karetka tylko dla niej, aby w awaryjnej sytuacji reakcja była błyskawiczna.

ycipk-2hn6lr

Edyta Górniak ma w planach zaśpiewać swoje największe przeboje. Z pewnością zrobi to fantastycznie tak jak ostatnio. Po występie z piosenką "To nie ja", publiczność nie mogła wyjść z zachwytu.

Diwa otrzymała kilkuminutowe owacje na stojące. Czekacie na jej kolejny występ?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2hn6lr

ycipk-2hn6lr
ycipk-2hn6lr