Trwa ładowanie...
23-02-2009 12:01

Edyta Herbuś jest zakochana!

Edyta Herbuś jest zakochana!
d2oairv
d2oairv

Przyznała, że spotyka się z Maćkiem już od kilku miesięcy. Czy on na pewno odwzajemnia jej uczucia?

Gdy po raz pierwszy pokazała się z Maćkiem Kawulskim publicznie, nie sądzieliśmy, że to coś poważnego. Przez długi czas utrzymywała, że jest sama, więc uwierzyliśmy w jej zapewnienia. Teraz okazuje się jednak, że Edyta zwyczajnie ukrywała swój związek z zawodowym karateką, bo bała się rozgłosu!

Jesteśmy razem od kilku miesięcy, ale dopiero teraz postanowiliśmy pokazać się oficjalnie. Maciek jest wspaniałym facetem. Silnym, mądrym i opiekuńczym, który świetnie radzi sobie z faktem, że jestem osobą publiczną. Mam w nim prawdziwe oparcie - powiedziała magazynowi Party Edyta.

Niedawno Fakt donosił, że znajomi tancerki ostrzegają ją przed związkiem z Maćkiem. Podobno były zawodnik sztuk walki chce się przy niej wypromować! Jeśli było to jego celem, to można uznać, że go osiągnął - w ciągu zaledwie dwóch tygodni został prawdziwa gwiazdą mediów... Czego zazdrościsz Edycie Herbuś?

d2oairv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d2oairv