Trwa ładowanie...
21-05-2011 09:14

Edyta Herbuś poczuła lato i pokazała nogi!

Edyta Herbuś poczuła lato i pokazała nogi!
d4kphr4
d4kphr4

Długie nogi wyłaniające się z opinających pupę szortów, wypięty biust i kocie spojrzenie ukryte za najmodniejszymi w tym sezonie okularami. Edyta Herbuś (30 l.) postanowiła rozpocząć sezon letni. I pokazała trochę ciała.

Choć reszta warszawiaków wciąż kryła się pod płaszczami, Edyta nie chciała już dłużej czekać. Wiszące w jej szafie letnie kreacje aż prosiły się, by zaprezentować je światu. Herbuś wybrała białe seksowne spodenki oraz turkusową bluzkę z potężnym dekoltem, na którą narzuciła jasną marynarkę. Do tego nałożyła trochę przyciężkawe, ale za to wydłużające nogi buty na niebotycznym obcasie.

Tak efektownie ubrana tancerka natychmiast zwróciła uwagę wielu przechadzających się w pobliżu panów. Niektórzy z nich długo i tęsknie odprowadzali ją wzrokiem. Zamierzony przez Edytę efekt został więc osiągnięty.

(fakt/BZe)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Lesz dostała burę za romans

d4kphr4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d4kphr4