Trwa ładowanie...

Takich zdjęć nie chce dostawać żadna kobieta. Herbuś nie wie, co robić

Edyta Herbuś jest piekielnie atrakcyjną tancerką. Niektórzy jej fani są tak bardzo w niej zakochani, że zdobywają się na mało elegancki gest. Wysyłają jej swoje nagie zdjęcia.

Share
Takich zdjęć nie chce dostawać żadna kobieta. Herbuś nie wie, co robić
Źródło: ONS.pl
d2kegzb

Choć Edyta Herbuś już kilka lat temu porzuciła karierę zawodowej tancerki, nigdy nie zrezygnowała z obecności w show-biznesie. Od czasu do czasu występuje w serialu "Klan", a dwa lata temu zasiadała w jury programu "World of Dance - Polska". Nie ma jednak co ukrywać, widzowie i tak kojarzą ją głównie z pląsów w "Tańcu z Gwiazdami". To właśnie tam usiłowała nauczyć celebrytów kilku choreografii i zdobyła wierne grono fanów.

Z okazji 15-lecia "Tańca z Gwiazdami" w Polsce, Piotr Gąsowski zorganizował na swoim profilu na Instagramie tzw. live'a. Do rozmowy zaprosił m.in. Edytę Herbuś, Annę Głogowską, Katarzynę Skrzynecką i Agustina Egurrolę. Każdy z nich wspominał swoją przygodę z programem. W końcu przyszła kolej na zwierzenia Herbuś. Tancerka, oprócz opowiadania anegdotek związanych z show, zdobyła się też na nietypowe wyznanie.

- Ostatnio dostaję bardzo dużo zdjęć penisów. Od różnych facetów. Nie wiem, co z tym robić. Chyba otworzę jakąś galerię - powiedziała.

d2kegzb

- Może wysyłaj je do mnie - zaproponował żartobliwie Gąsowski. Oglądaliście live'a?

ZOBACZ WIDEO: Edyta Herbuś narzeka na status celebrytki. "Czasami widzę paparazzi łypiących na mnie zza drzewa"

d2kegzb

Podziel się opinią

Share
d2kegzb
d2kegzb