Trwa ładowanie...
d48gj9t

Takich zdjęć nie chce dostawać żadna kobieta. Herbuś nie wie, co robić

Edyta Herbuś jest piekielnie atrakcyjną tancerką. Niektórzy jej fani są tak bardzo w niej zakochani, że zdobywają się na mało elegancki gest. Wysyłają jej swoje nagie zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Herbuś dostaje nagie zdjęcia od obcych mężczyzn
Edyta Herbuś dostaje nagie zdjęcia od obcych mężczyzn (ONS.pl)
d48gj9t

Choć Edyta Herbuś już kilka lat temu porzuciła karierę zawodowej tancerki, nigdy nie zrezygnowała z obecności w show-biznesie. Od czasu do czasu występuje w serialu "Klan", a dwa lata temu zasiadała w jury programu "World of Dance - Polska". Nie ma jednak co ukrywać, widzowie i tak kojarzą ją głównie z pląsów w "Tańcu z Gwiazdami". To właśnie tam usiłowała nauczyć celebrytów kilku choreografii i zdobyła wierne grono fanów.

Z okazji 15-lecia "Tańca z Gwiazdami" w Polsce, Piotr Gąsowski zorganizował na swoim profilu na Instagramie tzw. live'a. Do rozmowy zaprosił m.in. Edytę Herbuś, Annę Głogowską, Katarzynę Skrzynecką i Agustina Egurrolę. Każdy z nich wspominał swoją przygodę z programem. W końcu przyszła kolej na zwierzenia Herbuś. Tancerka, oprócz opowiadania anegdotek związanych z show, zdobyła się też na nietypowe wyznanie.

- Ostatnio dostaję bardzo dużo zdjęć penisów. Od różnych facetów. Nie wiem, co z tym robić. Chyba otworzę jakąś galerię - powiedziała.

d48gj9t

- Może wysyłaj je do mnie - zaproponował żartobliwie Gąsowski. Oglądaliście live'a?

ZOBACZ WIDEO: Edyta Herbuś narzeka na status celebrytki. "Czasami widzę paparazzi łypiących na mnie zza drzewa"

d48gj9t

Podziel się opinią

Share
d48gj9t
d48gj9t