Trwa ładowanie...

Edyta Herbuś wreszcie weźmie ślub? Nowy partner poprosił ją o rękę

Edyta Herbuś stanęła właśnie przed życiowym dylematem. Piotr Bukowiecki poprosił ją o rękę zaledwie po 2 miesiącach znajomości. Tancerka wciąż nie podjęła decyzji, czy chce zostać jego żoną.

Share
Edyta Herbuś wreszcie weźmie ślub? Nowy partner poprosił ją o rękę
Źródło: ONS.pl
d3q15o3

Kiedy ponad rok temu Edyta Herbuś rozstała się z Mariuszem Trelińskim, wpadła w wir pracy i postanowiła odpocząć od nowych związków. Jednak niespodziewanie na jej drodze stanął Piotr Bukowiecki. Choć początek znajomości tancerki i producenta telewizyjnego nie należał do zbyt przyjemnych, para ostatecznie zapałała do siebie sympatią.

Edyta i Piotr chcąc wyjaśnić pewien spór umówili się na wspólną kawę. Spotkanie było na tyle porywające, że z czasem między parą zrodziło się uczucie. Jak dowiedział się "Fakt", Bukowiecki tak oszalał na punkcie tancerki, że postanowił się jej oświadczyć.

d3q15o3

- Ona, chociaż też jest bardzo zakochana, obawia się, że to za wcześnie na tak poważne deklaracje. Dlatego odpowiedziała, że się zastanowi i trzyma go w niepewności. Piotrek nie ma jej jednak tego za złe i stwierdził, że poczeka tyle, ile będzie trzeba – powiedziała tabloidowi znajoma tancerki.

Co ciekawe Edyta, choć jest szczęśliwa, stale musi się mierzyć z niezbyt pochlebnymi komentarzami na temat Piotra. Bukowiecki ma opinię podrywacza, który często łamie kobiece serca.

Przez lata jego żoną była Karolina Rosińska. Choć para doczekała się dwójki dzieci, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem w 2012 r. Bukowiecki następnie był związany z Dorotą Gardias. Choć ich związek na początku wydawał się idealny, a para doczekała się dziecka, wytrzymali ze sobą zaledwie 2 lata. Czy Edyta będzie miała więcej szczęścia?

d3q15o3

Podziel się opinią

Share
d3q15o3
d3q15o3