Trwa ładowanie...
d6g99cp

Edyta i Cezary Pazurowie na wakacjach. Ich "brzydkie" selfie robi furorę

Edyta i Cezary Pazurowie rozczulili internautów. Ich wakacyjna pocztówka obiegła sieć. Nie często chwalą się takimi zdjęciami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta i Cezary Pazurowie
Edyta i Cezary Pazurowie (Forum)
d6g99cp

Edyta i Cezary Pazurowie to jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w show-biznesie. Choć para niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, to zdarza im się wspólnie podbijać czerwone dywany. Jednak częściej niż na celebryckich ściankach, Edytę i Cezarego możemy zobaczyć w sieci.

ZOBACZ TAKŻE: Marysia Starosta: Sokół zrobił ze mnie kobietę

d6g99cp

Piękna żona Cezarego Pazury jest autorką bloga "Maybe Baby", na którym dzieli się z czytelnikami poradami i przemyśleniami z obszaru lifestyle'u. Za to Cezary Pazura prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie wypowiada się na tematy życia zawodowego, jak i prywatnego.

Ostatnio Pazurowie wrócili z wakacji w Turcji. I choć Edyta narzekała na pobyt w tamtejszym kurorcie, to nie wszystko było takie złe.

Jak mówi stare porzekadło: "Nie ważne z kim, ważne gdzie".

d6g99cp

Zresztą, spójrzcie sami, jak Edyta Pazura podpisała zdjęcie z mężem:

- Mistrzowie selfie. Z Tobą nawet jak jest beznadziejne, to i tak jest dobrze - czytamy pod postem Edyty Pazury.

- Cudowności! Jak ja Was podziwiam, naprawdę! Tak szczerze, przeszliście tyle ze sobą, pamiętam te wstrętne nagonki na Was... Nic nikomu nie musicie udowadniać... Kochajcie się nadal, wspierajcie i bądźcie szczęśliwi - napisała jedna z fanek.

d6g99cp

Jak wam podoba się fotka?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d6g99cp

d6g99cp
d6g99cp