Trwa ładowanie...
ds52ly5

Edyta Pazura o przyjaciółce, która była ofiarą przemocy psychicznej

Pazura w Dzień Eliminacji Przemocy wobec kobiet, który obchodzony jest 25 listopada opisała historię swojej przyjaciółki. Trudno przejść obojętnie obok niej. Post na Instagramie skomentował nawet Cezary Pazura.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Opisała historię swojej przyjaciółki.
Opisała historię swojej przyjaciółki. (ONS.pl)
ds52ly5

Żona aktora prowadzi stronę internetową, na której pojawiają się teksty o szeroko pojętym macierzyństwie. Tym razem zdecydowała się opisać niezwykle smutną, ale prawdziwą historię swojej przyjaciółki.

"Dorota nie znalazła w sobie na tyle dużo niezależności i odwagi, aby powiedzieć nie. Wszystko zresztą robiła z myślą o swoich dzieciach, pełnej rodzinie i "świętym" spokoju. Układa życie pod dzieci i ich harmonogram. Oczywiście wróciła po raz kolejny do Adama, a ten jak tylko szybko mógł wywiózł ją do Azji na dłuższe wakacje" - zaczęła post na Instagramie.

Przyjaciółka Edyty Pazury musiała w swoim życiu mierzyć się z przemocą psychiczną. Znęcał się nad nią mąż i nie miał żadnej litości. "O ile przemoc fizyczną można łatwo rozpoznać, to ta psychiczna czai się niepostrzeżenie" - pisze na swoim Instagramie, zachęcając do przeczytania całej historii.

ds52ly5

Było zastraszanie, mąż wyparł się nawet dzieci i zostawił olbrzymie długi. Życie pisze różne scenariusze, czasami bardzo brutalne. Historia, którą opisała Edyta może pokazać, że warto wyjść z toksycznej relacji, która niszczy człowieka. Mimo wszystko.

Ponadto dodała fotografię. Twarz, po której spływają łzy jeszcze bardziej wzruszyła internautów. "Pierwszy raz nie wiem co napisać" - pisali, wysyłając dużo ciepłych słów. Komentarz napisał nawet sam Cezary Pazura: "Dobre, mocne, prawdziwe" i pogratulował małżonce tekstu.

Pocieszające jest to, że gwiazdy wykorzystują media społecznościowe do głębszych celów, niż tylko publikowanie zdjęć ze ścianek.

ds52ly5

Podziel się opinią

Share

ds52ly5

ds52ly5