ycipk-1hwus2
News

Edyta Pazura pokazała, jak karmi piersią. "Rozwiewamy wątpliwości"

Edyta jest w szczęśliwym związku z Cezarym Pazurą, z którym wspólnie wychowują dzieci. Żona aktora postanowiła poruszyć ważną kwestię karmienia piersią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Pazura prowadzi bloga
Edyta Pazura prowadzi bloga (ONS.pl)
ycipk-1hwus2

Kilka miesięcy temu Edyta i Cezary powitali na świecie wyczekaną córeczkę Ritę. Wraz z nowymi wyzwaniami macierzyńskimi żona aktora założyła bloga, na którym dzieli się doświadczeniami.

ZOBACZ TAKŻE: Przyklejone uśmiechy Pazurów spacerują po czerwonym dywanie

ycipk-1hwus2

Tym razem głównym tematem wpisu jest karmienie piersią. "Merytoryczne spojrzenie na naturalną czynność (...) Co kobietom, które decydują się na karmienie piersią, gwarantuje ustawodawca? Dzisiaj rozwiewany wątpliwości" - zapowiedziała na Instagramie i opublikowała fotkę.

To nie pierwszy raz, kiedy poruszony został ten wątek. "Swoją przygodę z karmieniem piersią rozpoczęłam dokładnie 9 lat temu, kiedy urodziła się moja córeczka Amelia. Nadmiar informacji, które bombardowały mnie dosłownie zewsząd, był dobijający" - opowiadała z odrobiną dystansu. Wówczas tekst pojawił się w związku ze Światowym Tygodniem Karmienia Piersią.

Dla Pazury nie ma tematów tabu. W poście internautki dzieliły się swoimi przeżyciami. "Ja bym powiedziała, że mam ogromny szacunek do karmienia piersią i że to piękny widok dla oczu, gdy dziecko dostaje same dobro" - stwierdza internautka. Oprócz tego posypało się mnóstwo komplementów, fani byli rozczuleni. "Jaki śliczny kudłaty łepek", "Cudne to zdjęcie" - czytamy.

ycipk-1hwus2

Czytacie bloga Pazury?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1hwus2

ycipk-1hwus2
ycipk-1hwus2