WP
News

Edyta Pazura pokazała, jak karmi piersią. "Rozwiewamy wątpliwości"

Edyta jest w szczęśliwym związku z Cezarym Pazurą, z którym wspólnie wychowują dzieci. Żona aktora postanowiła poruszyć ważną kwestię karmienia piersią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Pazura prowadzi bloga
Edyta Pazura prowadzi bloga (ONS.pl)
WP

Kilka miesięcy temu Edyta i Cezary powitali na świecie wyczekaną córeczkę Ritę. Wraz z nowymi wyzwaniami macierzyńskimi żona aktora założyła bloga, na którym dzieli się doświadczeniami.

ZOBACZ TAKŻE: Przyklejone uśmiechy Pazurów spacerują po czerwonym dywanie

WP

Tym razem głównym tematem wpisu jest karmienie piersią. "Merytoryczne spojrzenie na naturalną czynność (...) Co kobietom, które decydują się na karmienie piersią, gwarantuje ustawodawca? Dzisiaj rozwiewany wątpliwości" - zapowiedziała na Instagramie i opublikowała fotkę.

To nie pierwszy raz, kiedy poruszony został ten wątek. "Swoją przygodę z karmieniem piersią rozpoczęłam dokładnie 9 lat temu, kiedy urodziła się moja córeczka Amelia. Nadmiar informacji, które bombardowały mnie dosłownie zewsząd, był dobijający" - opowiadała z odrobiną dystansu. Wówczas tekst pojawił się w związku ze Światowym Tygodniem Karmienia Piersią.

Dla Pazury nie ma tematów tabu. W poście internautki dzieliły się swoimi przeżyciami. "Ja bym powiedziała, że mam ogromny szacunek do karmienia piersią i że to piękny widok dla oczu, gdy dziecko dostaje same dobro" - stwierdza internautka. Oprócz tego posypało się mnóstwo komplementów, fani byli rozczuleni. "Jaki śliczny kudłaty łepek", "Cudne to zdjęcie" - czytamy.

WP

Czytacie bloga Pazury?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP