Trwa ładowanie...

Edyta Pazura pokazała swoje dzieci. Córka to urocza kopia mamy

Na początku czerwca Pazurowie doczekali się trzeciego dziecka. Na świat przyszła malutka Rita. Teraz Edyta pokazała, jak dziewczynka "dogaduje się" ze starszą siostrą.

Share
Edyta Pazura pokazała swoje dzieci. Córka to urocza kopia mamy
Źródło: Instagram.com
d27awl1

Edyta Pazura wraz z mężem i trójką dzieci, 9-letnią Amelią, 6-letnim Antonim oraz 5-miesięczną Ritą, wybrali się na rodzinny urlop do luksusowego Dubaju. Żona aktora z radością chwali się wakacjami i zasypuje swój profil na Instagramie gorącymi zdjęciami prosto z plaży. Trzeba przyznać, że błyskawicznie wróciła do formy sprzed ciąży. Dowodem na to są fotki w stroju kąpięlowym.

Ostatnio Edyta pokazała zdjęcie, które rozczuliło internautów. Widnieje na nim jej najstarsza i najmłodsza pociecha. Widać, że dziewczynki mają ze sobą bardzo dobry kontakt mimo tak dużej różnicy wieku. Amelka chętnie opiekuje się siostrzyczką i "ma na nią oko", gdy rodzice chcą pobyć chwilę sami. Tak kochające się rodzeństwo to prawdziwy skarb!

Wielu internautów zauważyło też, że Amelia jest coraz bardziej podobna do mamy. "Córka to jak mała Edytka", "Myślałam, że to pani" - piszą. Zgadzacie się?

d27awl1

Podziel się opinią

Share
d27awl1
d27awl1