Trwa ładowanie...
d1m3g3a

Edyta Pazura pokazała zdjęcie z pierwszej randki z Czarkiem. Odważne posunięcie

Trudno uwierzyć, że są razem już 11 lat. Wkrótce po raz trzeci zostaną rodzicami. Żonie aktora zebrało się na wspominki i na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z jednej z pierwszych randek. W tamtym czasie była mocno krytykowana nie tylko za wygląd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodzina Pazurów wkrótce znów się powiększy
Rodzina Pazurów wkrótce znów się powiększy (Instagram.com)
d1m3g3a

Poznali się w pociągu. Edyta miała wówczas zaledwie 19 lat. Pazura był w trakcie rozwodu z drugą żoną, Weroniką Marczuk. Mimo to szybko zaczął się obnosić się z nową miłością. Dzieliło ich 26 lat. "Życzliwi" zarzucali młodziutkiej dziewczynie, że chce się wylansować na związku z dużo starszym aktorem.

Dopiero niedawno Pazura przyznała, jak trudne były dla niej początki ich znajomości.

"Ja pierwsze 5 lat przepłakałam, później milczałam, a teraz jak ktokolwiek próbuje mi udowodnić, że starszy wiek idzie w parze z jego/jej inteligencją, to szybko udowadniam im, że tak doprawdy nie jest" - pisała w sieci.

d1m3g3a

Media wytykały jej zmianę wyglądu i sugerowały, że pieniądze Cezarego sprawiły cuda. W tym kontekście pokazanie starego zdjęcia z jednej z pierwszych randek pary można uznać za akt odwagi.

Edyta wygrzebała fotografię z archiwum mamy.

"Nic w przyrodzie nie ginie 🤗🙈😬 Jedna z pierwszych randek- sierpień 2007 😎 Znalezione u mojej mamy w Krakowie" - napisała pod postem na Instagramie.

Oprócz nieco kiczowatych stylizacji ciężko zauważyć znaczącą zmianę w wyglądzie obojga, która nie wynikałaby z upływającego czasu. A wy widzicie różnicę?

d1m3g3a

Podziel się opinią

Share

d1m3g3a

d1m3g3a