Trwa ładowanie...
d2jvol2

Edyta Pazura pokazuje zdjęcie z dzieciństwa. Już wtedy była ślicznotką

"Pani się w ogóle nie zmienia!", komentują fani pod zdjęciem małej Edyty. I faktycznie. Czas dodał celebrytce nie tylko lat, ale również podkreślił jej słowiańskie piękno. A dziewczęcy urok pozostał nadal.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żona Cezarego spodziewa się trzeciego dziecka
Żona Cezarego spodziewa się trzeciego dziecka (East News)
d2jvol2

Edyta Pazura dba o swoich fanów, a tych ma pełno w social mediach. Nie tylko pisze na blogu, prowadzi autorski program na youtube, ale również regularnie zamieszcza zdjęcia na Instagramie chwaląc się rodzinnym życiem u boku sławnego aktora. Celebryci ulegają ostatnio trendowi chwalenia się starymi zdjęciami z okresu dzieciństwa lub wczesnej młodości. Edyta pokazała również swoje, z okresu szkoły podstawowej.

Ta atłasowa bluzka prześladowała mnie w każde święto. Do tego oczywiście plisowana granatowa spódniczka i lakierki - tak zwany wizytowy zestaw obowiązkowy.

Ze zdjęcia spogląda młodziutka radosna blondynka, która próbuje powstrzymać uśmiech. Prawdopodobnie nie przypuszczała, że kilkanaście lat później stanie się żoną o 26 lat starszego aktora, a przez to będzie rozpoznawalna w całej Polsce.

d2jvol2

Edyta i Pazura zgodnie twierdzą, że zawsze chcieli mieć dużą rodzinę. Do tej pory urodziła się im dwójka dzieci. Amelia ma osiem lat a Antoś pięć. Para nie ogłosiła jakiej płci będzie kolejny potomek, choć fani spekulują, że urodzi się chłopiec.

d2jvol2

Podziel się opinią

Share

d2jvol2

d2jvol2