Trwa ładowanie...

Edyta Pazura wrzuciła zdjęcie blizny męża. "Twarz pokazuje ból"

"Kiedy Cezary pierwszy raz zdjął kołnierz ortopedyczny, powiedziałam: Chodź Pazur, zrobię Ci zdjęcie”– napisała pod opublikowaną fotką na Instagramie. Kadr robi wrażenie i daje sporo do myślenia.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Edyta Pazura wrzuciła zdjęcie blizny męża. "Twarz pokazuje ból"Źródło: Instagram.com
d2qsdgw
d2qsdgw

Edyta Pazura doskonale odnalazła się w świecie social mediów. Często też umieszcza tam sporo "prywaty" i dzieli się przemyśleniami. Ostatnio jej mąż, Cezary, przeszedł mało inwazyjną operację, po której została mu blizna.

ZOBACZ TAKŻE: Ciężarna Pazura relaksuje się u makijażystki

Jak widać, zainspirowało to Edytę do opublikowała zdjęcia i poruszenia tematu blizn. "Ustawiłam go na ścianie domu i "cyknęłem" trzy foty. Zobaczyłam zbliżenie na komputerze i już wiedziałam o czym będzie mój kolejny tekst: "Blizny"- Niby widoczna, ale lekko zamazana i na drugim planie. Dlaczego? Bo naprawdę to twarz pokazuje ból...” – napisała Pazura.

Gdybyście zastanawiali się, po co żona aktora porusza takie tematy, postanowiła również wytłumaczyć swój wybór. "Po co o tym piszę w tym właśnie kontekście? Bo blizna na ciele czy duszy najbliższych nam ludzi, jest również naszą blizną. Bierzemy część tego cierpienia na siebie, aby móc odciążyć ukochaną osobę. Czym jest dla mnie ta blizna na zdjęciu? Ulgą.... Tak. Ulgą. Dobrze przeczytaliście".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2qsdgw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qsdgw