Trwa ładowanie...
duycdeg

Edyta Pazura wrzuciła zdjęcie blizny męża. "Twarz pokazuje ból"

"Kiedy Cezary pierwszy raz zdjął kołnierz ortopedyczny, powiedziałam: Chodź Pazur, zrobię Ci zdjęcie”– napisała pod opublikowaną fotką na Instagramie. Kadr robi wrażenie i daje sporo do myślenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktor przeszedł ostatnio operację.
Aktor przeszedł ostatnio operację. (Instagram.com)
duycdeg

Edyta Pazura doskonale odnalazła się w świecie social mediów. Często też umieszcza tam sporo "prywaty" i dzieli się przemyśleniami. Ostatnio jej mąż, Cezary, przeszedł mało inwazyjną operację, po której została mu blizna.

*ZOBACZ TAKŻE: Ciężarna Pazura relaksuje się u makijażystki *

Jak widać, zainspirowało to Edytę do opublikowała zdjęcia i poruszenia tematu blizn. "Ustawiłam go na ścianie domu i "cyknęłem" trzy foty. Zobaczyłam zbliżenie na komputerze i już wiedziałam o czym będzie mój kolejny tekst: "Blizny"- Niby widoczna, ale lekko zamazana i na drugim planie. Dlaczego? Bo naprawdę to twarz pokazuje ból...” – napisała Pazura.

Gdybyście zastanawiali się, po co żona aktora porusza takie tematy, postanowiła również wytłumaczyć swój wybór. "Po co o tym piszę w tym właśnie kontekście? Bo blizna na ciele czy duszy najbliższych nam ludzi, jest również naszą blizną. Bierzemy część tego cierpienia na siebie, aby móc odciążyć ukochaną osobę. Czym jest dla mnie ta blizna na zdjęciu? Ulgą.... Tak. Ulgą. Dobrze przeczytaliście".

duycdeg
duycdeg

Podziel się opinią

Share

duycdeg

duycdeg