Trwa ładowanie...
d4al0av

Edyta Pazura za pierwszą pracę dostawała 3,50 zł za godzinę. Zachęcała do kupna wódki

Okazuje się, że droga do sławy nie zawsze toczy się w oczywisty sposób, a niekiedy bywa co najmniej zabawna. Żona Cezarego Pazury zaczynała karierę... promując alkohol.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Para jest ze sobą od 2007 r.
Para jest ze sobą od 2007 r. (Instagram.com)
d4al0av

Żona gwiazdora wykorzystuje znane nazwisko dla promocji własnego bloga o wdzięcznej nazwie "Maybe Baby". Nazwa mówi sama za siebie. Edyta doradza kobietom w sprawach ciąży i macierzyństwa oraz aktywizuje się w kanałach social mediów.

Do tej pory na samym kanale Youtube zgromadziła ponad 12 tys. subskrybentów i wciąż przybywa jej nowych fanów. W ostatnim materiale zatytułowanym "Dlaczego warto pielęgnować wspomnienia” opowiada o swojej pierwszej pracy, której podjęła się jako 16-latka. A była wówczas hostessą w supermarkecie i zachęcała do kupowania wódki. Wynagrodzenie, jakie dostała za promocję alkoholu, wynosiło... 3,50 zł za godzinę.

Zabawniejsi klienci, widząc niepełnoletnią hostessę, pytali, czy próbowała produktu, który promuje.
-Tak, rodzice piją. Polecam - miała wówczas żartobliwie odpowiadać.

d4al0av

Niewiele czasu upłynęło od bycia hostessą promującej alkohol do stania się partnerką sławnego aktora. Para poznała się w pociągu, gdy Edyta miała zaledwie 19 lat. O 26 lat od niej starszy Cezary zwariował na jej punkcie i uleczył złamane serce po głośnym rozstaniu z Weroniką Marczuk.

Od 2007 r. Edyta nie musiała martwić się o pracę, a stała się pełnoetatową żoną gwiazdy. Para ma dwójkę dzieci i obecnie spodziewają się trzeciego. W ubiegłym roku świętowali dziesiątą rocznicę związku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4al0av

Podziel się opinią

Share
d4al0av
d4al0av