Trwa ładowanie...
d28z6yy

Ekspertka zdradza szczegóły rodzinnych więzi Windsorów: "Królowa nie ma bliskiej relacji z Kate. A Meghan potrafi ją rozśmieszyć"

Redaktorka naczelna "Majesty Magazine" w wywiadzie dla Fabolous Digital zdradza, jak wyglądają relacje w pałacu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Królowa Elżbieta i księżna Kate
Królowa Elżbieta i księżna Kate (Getty Images)
d28z6yy

Ingrid Seward twierdzi:

- Królowa bardzo podziwia Kate, ale nie ma z nią bliskiej relacji, bo też niewiele mają ze sobą wspólnego. Wydaje się, że królowa i Kate mają bardziej formalną relację, bo widzi w niej nadzieję na przyszłość monarchii. To, co może je łączyć, to na pewno dzieci, ale z drugiej strony trudno sobie wyobrazić, by królowa lubiła dużo o nich mówić, bo jest bardzo nieśmiałą osobą. Dlatego często z pomocą przychodzą najzwyklejsze tematy, jak... konie.

  Getty Images

Jeśli idzie o Meghan, królowa zdaje się szczególnie uważać. Chce, by żona Harry'ego czuła się w rodzinie dobrze, więc okazuje jej sympatię i przychylność. Zwykła sytuacja - gdy Meghan rozśmieszyła królową podczas ich pierwszego wspólnego wyjścia - urosła do rangi wydarzenia "wałkowanego" przez wszystkie media.

  Getty Images

- To, co mają wspólnego, to wielkie zamiłowanie do psów - dodaje Seward.

d28z6yy

A co z maluchami, które pewnie co jakiś czas odwiedzają prababcię? Według ekspertki królowa nie zapomina o powadze swojego tytułu nawet przy nich. Więc pewnie poza życzliwym uśmiechem, nie dzieje się nic więcej.

  Getty Images

Zobacz także: Księżna Kate i książę William nie mogą się rozwieść? "Etykieta królewska im na to nie pozwoli" (KLIKA PUDELKA)

d28z6yy

Podziel się opinią

Share

d28z6yy

d28z6yy