placeholder_1dxggf

Elle Fanning straciła przytomność podczas kolacji w Cannes. Pomógł jej starszy aktor

Elle Fanning zasłabła podczas trwającego w Cannes Międzynarodowego Festiwalu Filmowego. Aktorka opuściła Chopard Trophee w towarzystwie ochrony i siostry, Dakoty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elle Fanning zasłabła podczas uroczystej kolacji w Cannes
Elle Fanning zasłabła podczas uroczystej kolacji w Cannes (East News)
placeholder_1dxggf

Elle Fanning, najmłodsza członkini jury, zasłabła podczas oficjalnej kolacji Chopard Trophee. Sytaucja miała miejsce, gdy dyrektor festiwalu, Thierry Fremaux przedstawiał aktora Francoisa Civila. W tym momencie Fanning spadła z krzesła. Jak informowali świadkowie, z pomocą pognał jej starszy kolega, Colin Firth.

Aktorka opuściła salę w towarzystwie ochrony i swojej siostry, a kolację na krótko wstrzymano. Niedługo potem zamieściła post na Instagramie, informując fanów, że zamartwianie się jest zbyteczne. Elle czuje się dobrze, a gorsze samopoczucie było chwilową niedyspozycją.

Zobacz też: Festiwal Filmowy w Cannes 2019. Agata Nizińska niczym polska Angelina Jolie

placeholder_1dxggf

"Ups! Przydarzyło mi się omdlenie w mojej sukience od Prady, a'la lata 50., ale wszystko już w porządku" - napisała z typowym dla siebie poczuciem humoru.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes rozpoczął się we wtorek, 14 maja i potrwa do soboty, 25 maja 2019 r.. W konkursie głównym bierze udział 21 filmów. Rozstrzygnięcie nastąpi podczas uroczystej gali w Grand Theatre Lumiere.

Film z Elle Fanning "Moja gwiazda.Teen Spirit" wejdzie na ekrany kin już 5 lipca.

placeholder_1dxggf

Zobacz też: Paweł Pawlikowski w składzie jury Festiwalu Filmowego w Cannes

Polub WP Gwiazdy
placeholder_1dxggf
placeholder_1dxggf
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_1dxggf