Trwa ładowanie...
d2la7q6
Megafon.pl
Muzyka

Elton John odwołuje koncerty. Wszystko przez problemy zdrowotne

Elton John trafił kilka dni temu na intensywną terapię. Powodem była infekcja niezwykle rzadką i szkodliwą bakterią. Artysta poważnie zachorował w samolocie z Santiago w Chile i następnie spędził dwie noce w szpitalu w Wielkiej Brytanii. Na miejscu 70-latek został poddany leczeniu i wypisany w sobotę, 22 kwietnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elton John odwołuje koncerty. Wszystko przez problemy zdrowotne
(East News)
d2la7q6

- Na szczęście ekipa medyczna szybko zidentyfikowała infekcję i przeprowadziła skuteczne leczenie - czytamy w oświadczeniu rzecznika gwiazdora. - Spodziewamy się, że Elton w pełni wróci do zdrowia. Artysta najwyraźniej jest jednak na tyle osłabiony, że w najbliższym czasie nie może występować. Odwołał 8 koncertów zaplanowanych na koniec kwietnia i maj.

Elton John jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki. Na koncie ma 38 złotych oraz 31 platynowych oraz multiplatynowych płyt. Łącznie jego albumy rozeszły się w 250 milionach egzemplarzy. To do niego należy rekord najlepiej sprzedającego się singla wszech czasów, wypuszczonego w 1997 roku w nowej wersji "Candle in the Wind", który osiągnął wynik 33 milionów egzemplarzy. Elton John jest także autorem muzyki do największych sprzedażowych hitów musicalowych zarówno scenicznych, jak i filmowych, takich jak np. "Billy Elliot", "Król Lew" czy "Aida". Muzyk planuje wyprodukować animowaną wersję musicalu "Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze".

d2la7q6
   Shutterstock.com
   East News
Elton John ONS.pl
Elton John
d2la7q6

Podziel się opinią

Share

d2la7q6

d2la7q6