Trwa ładowanie...
dz93eib
Muzyka

Elton John w Polsce 2017! Muzyk zagra koncert w Sopocie

Elton John odwiedzi Polskę w 2017 roku! Brytyjski muzyk zagra 9 lipca w Operze Leśnej w Sopocie. Występ odbędzie w ramach trasy promującej ostatni album artysty – „Wonderful Crazy Night”. Bilety na to wydarzenie już trafiły do sprzedaży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elton John fot. Universal Music Poland Elton John fot. Universal Music Poland
Elton John fot. Universal Music Poland Elton John fot. Universal Music Poland (materiał prasowy/Megafon.pl)
dz93eib

Elton John dołącza do grona wielkich gwiazd, które w przyszłym roku wystąpią w Polsce. Autor takich hitów jak „Sacrifice” i „I’m still standing” oficjalnie ogłosił, że w trakcie najbliższej trasy koncertowej zawita do Opery Leśnej w Sopocie. Koncert muzyka odbędzie się 9 lipca.

Elton John zaprezentuje w Polsce utwory pochodzące z jego ostatniego albumu – „Wonderful Crazy Night”, który trafił do sprzedaży w lutym tego roku. Oprócz tego wokalista z pewnością zaśpiewa także swoje największe przeboje. Wiadomo, że Eltonowi Johnowi na scenie towarzyszyć będą perkusiści Nigel Olsson i John Mahon, gitarzysta Davey Johnstone, basista Matt Bissonette oraz klawiszowiec Kim Bullard. Występ brytyjskiego gwiazdora w Sopocie będzie dla niego powrotem do Polski. Po raz ostatni Elton John koncertował w naszym kraju w czerwcu tego roku na Life Festival Oświęcim.

dz93eib

Bilety na koncert Eltona Johna w Polsce są już dostępne w przedsprzedaży na stronie www.eltonjohn.com. Oficjalna sprzedaż wejściówek rozpocznie się 4 listopada na www.eventim.pl.

Elton John to jeden z najpopularniejszych współczesnych twórców muzyki pop. Na jego koncie znajdują się m.in. pięć nagród Grammy. Oprócz tego muzyk otrzymał Oscara za piosenkę „Can You Fell the Love Tonight”, która znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu „Król Lew”. Za osiągnięcia muzyczne oraz działalność charytatywną Królowa Elżbieta nadała Eltonowi Johnowi tytuł szlachecki.

dz93eib

Podziel się opinią

Share

dz93eib

dz93eib