Trwa ładowanie...
d3atxjq

Elżbieta Jaworowicz miała mieć romans z piosenkarzem. Wszystko wyszo na jaw

O życiu Elżbiety Jaworowicz nie wiadomo zbyt wiele. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, iż miałaby mieć romans z Wojciechem Gąssowskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elżbieta Jaworowicz
Elżbieta Jaworowicz (East News, Fot: East News)
d3atxjq

Elżbieta Jaworowicz skrzętnie chroni swoje życie prywatne. Dziennikarka ma na swoim koncie dwa małżeństwa. Dopiero u boku trzeciego męża znalazła szczęście. Teraz pojawiła się w mediach informacja, że dziennikarka miałaby mieć w przeszłości romans ze znanym artystą.

- Podobno jej wielką namiętnością był piosenkarz Wojciech Gąssowski. Są głosy mówiące, że para nawet ze sobą mieszkała, jednakże nigdy tego oficjalnie nie potwierdzili - czytamy msn.com.

Jaworowicz jest jedną z najbardziej cenionych dziennikarek, która od wielu lat prowadzi autorski program na antenie TVP1. Chodzi oczywiście o "Sprawę dla reportera". Interwencja produkcja nadawana jest od 1984 r. do dnia dzisiejszego. I co najlepsze, wciąż cieszy się sporą popularnością wśród widzów.

Jaworowicz ostatnio została wyróżniona przez tygodnik "Wprost". Zajęła drugie miejsce i została uznana za jedną z najbardziej opiniotwórczych polskich dziennikarek. Przegrała jedynie z Martyną Wojciechowską.

d3atxjq

Podziel się opinią

Share
d3atxjq
d3atxjq