Trwa ładowanie...
d30q95d

Emilia Krakowska wylądowała w szpitalu. Zasłabła na próbie

79-letnia Emilia Krakowska nie zwalnia tempa. Wciąż występuje w TV i teatrze. Ale właśnie dostała ostrzeżenie, że może lepiej trochę przystopować. Dla własnego dobra.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emilia Krakowska wciąż jest niezwykle aktywna zawodowo i towarzysko
Emilia Krakowska wciąż jest niezwykle aktywna zawodowo i towarzysko (East News)
d30q95d

Emilia Krakowska, czyli słynna Jagna z wybitnej ekranizacji "Chłopów" w reżyserii Jana Rybkowskiego, w lutym skończyła 79 lat. Ale w żadnym wypadku nie zamierza iść na emeryturę.

ZOBACZ TEŻ: Rok 2019 w telewizji i na platformach. Na co warto czekać?

Ciągle występuje, bywa i zaraża optymizmem. Już za chwilę będzie można zobaczyć ją na deskach Och-Teatru w przedstawieniu "8 kobiet". Jednak aktorka będzie grała swoją rolę na zmianę z Elżbietą Jarosik. Powód? Zalecenie lekarzy.

Podczas prób do "8 kobiet" Emilia Krakowska nagle źle się poczuła. Aktorka momentalnie została przetransportowana do szpitala i poddana drobiazgowym badaniom. Wykluczono zawał i udar, jednak lekarze nakazali jej zwolnić. Zasłabnięcie było najprawdopodobniej spowodowane przepracowaniem.

Dlatego Och-Teatr wyszedł jej naprzeciw i zaproponował, aby w rolę matki Gabi Krakowska wcielała się na zmianę z Elżbietą Jarosik, popularną filmową aktorką epizodyczną.

- Chcę zagrać już 7 czerwca - mówi Krakowska redakcji "Na żywo". Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki.

d30q95d

Podziel się opinią

Share

d30q95d

d30q95d