Trwa ładowanie...
d3e0unp

Emilian Kamiński uratował swój teatr! Aktor wreszcie może odetchnąć

To szczęśliwy czas dla właściciela Teatru Kamienica i wszystkich widzów, którzy mogą odetchnąć z ulgą i cieszyć się nowymi spektaklami!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Archiwum prywatne)
d3e0unp

Dwa lata temu Teatr Kamienica wpadł w poważne kłopoty. Wówczas pojawił się pewien biznesman, ukrywający się pod kilkoma spółkami, który zajął część powierzchni, użytkowaną przez Kamienicę. Emilian Kamiński, właściciel teatru, przeszedł wtedy trudny czas, ponieważ biznesman wraz ze wspólnotą mieszkaniową, próbowali pozbyć się jego i teatru z piwnic przy al. Solidarności. Aktor postanowił jednak nie poddawać się i złożył sprawę w sądzie. Wreszcie po dwóch latach może odetchnąć:

- Prokurator postawił w końcu zarzuty tym trzem osobom, które próbowały rozwalić i przejąć mój teatr. Cztery lata udręki, gdy walczysz, by ktoś nie zabrał ci czegoś, co sam stworzyłeś, to coś strasznego. A zarzuty prokuratorskie to prezent od losu. Oni są w jakiś sposób ubezwłasnowolnieni i nie mogą już grozić teatrowi. Dla nas to wielka ulga. Schudłem przez te stresy, ale mogę już spać spokojnie - powiedział Kamiński w rozmowie z "Faktem".

Warszawa bez Teatru Kamienica wiele by straciła. Panu Emilianowi Kamińskiemu gratulujemy!
Emilian Kamiński o skargach Krystyny Jandy: marzyłbym o takiej dotacji

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3e0unp

Podziel się opinią

Share
d3e0unp
d3e0unp