Trwa ładowanie...
d1hd1kx

Emma Watson zerwała z chłopakiem. Związek trwał niemal dwa lata!

27-letnia gwiazda nie jest już związana z Williamem "Mackiem" Knightem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emma Watson znów jest singielką
Emma Watson znów jest singielką (materiał prasowy/Megafon.pl)
d1hd1kx

Aktorka i przedsiębiorąca byli parą przez dłuższy czas. Ich związek trwał niemal dwa lata, jednak niewiele o nim mówiono. Wszystko ze względu na to, że Watson pilnie strzeże swojej prywatności. Gwiazda skupia się na tym, by medialne doniesienia na jej temat mówiły głównie o jej życiu zawodowym

Nic więc dziwnego, że choć aktorka rozstała się z partnerem już przed wakacjami, plotki na ten temat zaczęły się pojawiać dopiero teraz. Zakochanych ostatnio widziano w maju tego roku na kolacji w Nowym Jorku. Później Watson na imprezy, gale i ważne wydarzenia przychodziła sama, co nie wzbudziło czujności jej fanów, bo aktorka stara się nie mieszać życia prywatnego, a tym bardziej uczuciowego, z obowiązkami dotyczącymi pracy.

Zapytana o związek Emmy Watson rzeczniczka gwiazdy, stwierdziła, że nie komentuje podobnych kwestii.

d1hd1kx

Gwiazda w ciągu ostatnich kilkunastu lat miała spotykać się z wieloma mężczyznami, plotkowano nawet o jej związku z księciem Harrym. Aktorka śmiała się z tego w jednym z wywiadów, mówiąc, że mianem "jej chłopaka" określa się każdego mężczyznę, z którym zostanie sfotografowana i wobec tego miała już około 6000 partnerów.

"Kobiety są traktowane inaczej niż mężczyźni. Polityczna sytuacja nie pomaga równouprawnieniu!"

Emma Watson East News
Emma Watson
d1hd1kx

Podziel się opinią

Share

d1hd1kx

d1hd1kx