Trwa ładowanie...
d28z6yy

Enrique Iglesias pokazał syna. Czy jest podobny do taty?

Enrique Iglesias i Anna Kurnikova dwa lata temu doczekali się bliźniaków. Muzyk opublikował filmik, w którym pochwalił się swoim synem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Enrique Iglesias pokazał syna. Czy jest podobny do taty?
Enrique Iglesias pokazał syna. Czy jest podobny do taty? (East News)
d28z6yy

Enrique Iglesias pokazał syna

Enrique Iglesias bardzo aktywnie udziela się na mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu coraz częściej pokazuje swoje dzieci. Wokalista wraz ze swoją żoną, tenisistką Anną Kurnikovą, od dwóch lat bowiem wychowują bliźnięta, Nicolasa i Lucy. Dzieci coraz bardziej przypominają jednego z rodziców.

Iglesias udostępnił na swoim profilu na Instagramie nagranie, w którym widać jego syna. Nicolas ma na sobie wielki kapelusz. Po reakcji fanów można wywnioskować, że syn ewidentnie jest podobny głównie do jednego z rodziców, Anny Kurnikovej. Chłopiec ma blond włosy i niebieskie oczy. Tego typu aparycja nie jest definicją latynoskiej urody po tacie.

d28z6yy

Enrique Iglesias i Anna Kurnikova - tajemniczy związek gwiazd

Enrique Iglesias i Anna Kurnikova poznali się 15 lat temu na planie teledysku "Escape". Od tamtej pory - wbrew regularnym plotkom - wciąż są razem. Para rzadko kiedy przychodzi razem na imprezy i niezbyt często publikuje wspólne zdjęcia. Iglesias wraz z Kurnikovą praktycznie nie udzielają wywiadów i nie mówią zbyt wiele o życiu prywatnym.

d28z6yy

Podziel się opinią

Share

d28z6yy

d28z6yy