Trwa ładowanie...
d1o2j52

Enrique Iglesias znowu został ojcem. Przesadził ze zdjęciem

Anna Kournikova urodziła Enrique Iglesiasowi trzecie dziecko. Córeczka gwiazdorskiej pary przyszła na świat 30 stycznia i przez kilka dni udało im się to utrzymać w sekrecie. Teraz dumny tata wrzucił wymowną fotkę, która powinna trafić do rodzinnego albumu, a nie do mediów społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Enrique Iglesias i Anna Kournikova mają już trójkę dzieci
Enrique Iglesias i Anna Kournikova mają już trójkę dzieci (Getty Images)
d1o2j52

Iglesias był przy narodzinach córeczki i gdy tylko wziął noworodka na ręce, ktoś zrobił mu zdjęcie. Piękny obrazek z podpisem "Moje słoneczko" rozczula fanów i inspiruje do składania gratulacji. Ale nie da się ukryć, że dumny tata mógł się dwa razy zastanowić zanim wrzucił zdjęcie nagiego noworodka kilka chwil po porodzie.

Facebook.com

Przypomnijmy, że Enrique Iglesias i Anna Kournikova od lat tworzą dobraną parę. W grudniu 2017 r. zostali rodzicami bliźniaków. Oboje co jakiś czas pokazują w mediach społecznościowych urocze zdjęcia i filmiki ze spędzanych wspólnie chwil.

d1o2j52

Kilka miesięcy temu kolorowa prasa donosiła, że piosenkarz i tenisistka postanowili po kilkunastu latach zalegalizować swój nieformalny związek i stanąć na ślubnym kobiercu.

Później pojawiły się sugestie o trzeciej ciąży. Prawdę o powiększeniu rodziny utrzymali w sekrecie do samego końca. Dziecko przyszło na świat 30 stycznia, a pierwsze sygnały do mediów dotarły dopiero kilka dni temu. Wygadał się starszy brat piosenkarza, Julio Iglesias Jr.

Obejrzyj: Helena Deeds i Rodrigo Iglesias "W łóżku z Oskarem". Historia ich wyjątkowej miłości

d1o2j52

Podziel się opinią

Share

d1o2j52

d1o2j52