Trwa ładowanie...
dqgpx4r

Enrique Iglesias znowu został ojcem. Przesadził ze zdjęciem

Anna Kournikova urodziła Enrique Iglesiasowi trzecie dziecko. Córeczka gwiazdorskiej pary przyszła na świat 30 stycznia i przez kilka dni udało im się to utrzymać w sekrecie. Teraz dumny tata wrzucił wymowną fotkę, która powinna trafić do rodzinnego albumu, a nie do mediów społecznościowych.
Share
Enrique Iglesias i Anna Kournikova mają już trójkę dzieci
Enrique Iglesias i Anna Kournikova mają już trójkę dzieciŹródło: Getty Images
dqgpx4r

Iglesias był przy narodzinach córeczki i gdy tylko wziął noworodka na ręce, ktoś zrobił mu zdjęcie. Piękny obrazek z podpisem "Moje słoneczko" rozczula fanów i inspiruje do składania gratulacji. Ale nie da się ukryć, że dumny tata mógł się dwa razy zastanowić zanim wrzucił zdjęcie nagiego noworodka kilka chwil po porodzie.

  Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Przypomnijmy, że Enrique Iglesias i Anna Kournikova od lat tworzą dobraną parę. W grudniu 2017 r. zostali rodzicami bliźniaków. Oboje co jakiś czas pokazują w mediach społecznościowych urocze zdjęcia i filmiki ze spędzanych wspólnie chwil.

dqgpx4r

Kilka miesięcy temu kolorowa prasa donosiła, że piosenkarz i tenisistka postanowili po kilkunastu latach zalegalizować swój nieformalny związek i stanąć na ślubnym kobiercu.

Później pojawiły się sugestie o trzeciej ciąży. Prawdę o powiększeniu rodziny utrzymali w sekrecie do samego końca. Dziecko przyszło na świat 30 stycznia, a pierwsze sygnały do mediów dotarły dopiero kilka dni temu. Wygadał się starszy brat piosenkarza, Julio Iglesias Jr.

Obejrzyj: Helena Deeds i Rodrigo Iglesias "W łóżku z Oskarem". Historia ich wyjątkowej miłości

dqgpx4r

Podziel się opinią

Share
dqgpx4r
dqgpx4r