Trwa ładowanie...
d1o78l8

Esmeralda Godlewska na zdjęciu z dzieciństwa. "Kiedy ten czas tak zleciał?"

Celebrytka pokazała fanom "5-letnią Esmeraldę". Fanki zachwyciły się urodą piosenkarki-pogodynki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie do poznania?
Nie do poznania? (Instagram.com)
d1o78l8

Jedna z sióstr Godlewskich opublikowała na swoim instagramowym profilu uroczą fotkę z dzieciństwa. Napisała: "5-letnia Esmeralda. Kiedy ten czas tak zleciał? Jaka wstydzioszka. Ps. Tę cudowną fryzurę zawdzięczam mojej najukochańszej mamie".

Natychmiast posypały się komentarze, głównie pozytywne. Internautki zgodnym chórem przyznały, że zmysłowa Esmeralda jako mała dziewczynka była śliczna. Niektóre dodały, że, choć celebrytka bardzo się zmieniła, nadal ma to samo spojrzenie, które zresztą po Godlewskiej miał odziedziczyć jej syn.

W komentarzach nie zabrakło też pytań i ciążę i imię celebrytki. Godlewska stwierdziła: "czekam na małą Esmeraldkę". Wygląda na to, że nie straciła nadziei na córeczkę. Teraz jest mamą 2-letniego syna, Milana.

Druga kwestia bardzo interesująca fanki dotyczyła imienia gwiazdki. Niektóre z internautek nie wiedziały, że Esmeralda jeszcze niedawno była Moniką. Zażartowała z tego druga część duetu Godlewskich. "Esmeralda nie chce się przyznać, ale ja jako jej siostra powiem prawdę, że ma na imię Grażyna". "A nie Zofia?" - spytała dawna Monika. Magda odpowiedziała: "Haha. To na drugie".

d1o78l8

Widać, że siostry są ze sobą bardzo zżyte i wymienianie drobnych złośliwości traktują jak dobrą zabawę.

Poznalibyście, że na zdjęciu z dzieciństwa jest Godlewska?

d1o78l8

Podziel się opinią

Share
d1o78l8
d1o78l8