Trwa ładowanie...
dq5wrhj
News

Esmeralda Godlewska pokazała, jak wyglądała, mając 18 lat. "Taką mnie Bóg stworzył"

Jedna z sióstr na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z przeszłości. Tym samym chciała zagrać na nosie wszystkim tym, którzy uważają, że przeszła szereg licznych operacji. Udało się jej?
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Esmeralda Godlewska pokazała stare zdjęcie
Esmeralda Godlewska pokazała stare zdjęcieŹródło: Instagram.com, Fot: esmeralda_godlewska
dq5wrhj

Siostry Godlewskie miały już kilka nieudanych prób zaistnienia w show-biznesie. Marzyły o wielkiej karierze, aż w końcu im się udało. Olbrzymią popularność przyniosło im wykonanie piosenki "Pada śnieg". Mimo zmasowanego hejtu, wciąż realizują swoje cele i nie dają o sobie zapomnieć.

Esmeralda postanowiła opublikować swoje stare zdjęcie i w obszernych wyjaśnieniach odnieść się do wszystkich komentarzy, które sugerują, że przeszła mnóstwo operacji plastycznych.

- "Tak, wiem, że sugerujecie mi milion operacji plastycznych. Natomiast to ja w wieku 18 lat. Kończąc maturę, mając w portfelu 300 zł nie było mnie stać na jakiekolwiek zabiegi. Bez przeróbek czegokolwiek, jak większość naszych instagramowych modelek, które zrobiły wszystko, na co pozwoliły im fundusze od starszych Panów. Wolę być sobą, śpiewać, cieszyć się życiem niż dolarami zarobionymi sztucznym tyłkiem" - napisała.

dq5wrhj

- "Mam przepraszać za to jaka się urodziłam? Ludzie, nie każdemu trzeba wiele do szczęścia. Od zawsze miałam orientalną urodę (nie mam robionego nosa, kości, Botoxów). Widocznie nie wiele osób rodzi się naturalnie pięknych, skoro wciąż tkwi w nas tyle zazdrości i jadu .Taką mnie Bóg stworzył" - skwitowała na Instagramie.

*Przekonała was? *

ZOBACZ TAKŻE: Siostry Godlewskie o karierze, Anelli i życiu prywatnym. Zaśpiewały dla nas na żywo!

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dq5wrhj

Podziel się opinią

Share
dq5wrhj
dq5wrhj